Tanıtım

1 Yıl Garantili Özel Samsung TV Servis Merkezi

samsung-tv-servis
0

Televizyon tercihlerinizi yaparken Samsung markasına mutlaka göz atın. Son aldığım üründen gerçekten memnunum ve bir üst modeli için de harekete geçmiş durumdayım. Televizyon konusunda gerçekten hassas davranıyorum çünkü gün içerisinde karşısında çok fazla vakit geçiriyorum ve gerçekten keyifli zamanlar geçirdiğimi de belirtmek isterim. Uzun süredir böyle bir model arıyordum ve Samsung markası da bu isteğime en iyi şekilde yanıt verdi diyebilirim. İşin aslı bu markanın daha uygun fiyatlar ile ürün sunması benim hoşuma gidiyor ve bir de bunun yanında teknik destek hizmetleri konusunda da üst düzey çalışmalara sahipler. Özel Samsung TV Servis adresi de bu aşamada imdadıma yetişen adresler arasında yer alıyor ve bu adresi sizlere de tavsiye etmek adına bu yazıyı yazmak istedim.

Özel servis olmaları sanırım büyük bir ön yargıyı da beraberinde getiriyor ancak emin olun hizmet aldığınızda yetkili servislerden çok daha kaliteli iş yaptıklarını sizle de göreceksiniz. Bu farkı anlamak için illa ki hizmet almanıza da gerek yok çünkü sektördeki diğer firmaları inceleyip bu firma ile bir kıyaslama yaparsanız da bunu net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Özel servis sektörünün bana göre lider firması ve yetkili servisler ile kıyaslanacak bir noktaya ulaşmış durumdalar. Sektörü yakından takip eden biriyim ve çok sayıda firma hakkında da bilgi sahibiyim ancak bu firma bana göre farklı ve daha özel. Samsung marka televizyon kullanıcılarının tercih etmesi gereken özel bir firma ve hizmet aldıktan sonra bana hak vereceğinizi düşünüyorum. Kalite ve deneyimin yanı sıra güler yüzü ile de dikkatleri üzerine çeken teknik ekibe sizler de online olarak ulaşabiliyor ve sorularınızı da iletebiliyorsunuz. WEB : www.samsungtvservis.org

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
9 Yorum var

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz