İnternet Dünyası

3D Oyun çılgınlığı

3doyuncu

Merhaba arkadaşlar. Günümüz teknoloji çağı oldu çıktı artık maalesef.  İnsanlar telefonları , bilgisayarları ve tabletleri olmadan adım bile atmıyorlar artık. Hal bu şekilde olunca oyun sektörü bu teknolojik çılgınlığından harika bir şekilde payını almasını biliyor.

3doyuncu

Özellikle 3D Araba Sürme oyunları çok ilgi çekiyor. İnsanlar genellikle kısa sürede oynanılan oyunları tercih ediyor. Çünkü vakit kısa ve ilgili donanımları buna müsaade  edemiyor.

Hal bu şekilde olunca insanlar özellikle oyun dünyasında Araba türevi oyunlara yöneliyorlar. Park etme oyunları da bu popüler kategorili oyunlardan bazıları.

Fakat insanlar bilgisayarına veyahut cihazına oyunları indirmek istemiyorlar. İşte bende bunun için sizlere güzel bir site tavsiye edeyim diye düşündüm. Bu sitede Araba türevi oyunları rahatlıkla oynayabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Örnek olarak sizler için bir 3D Araba Sürme oyununu inceleyeceğiz. Tabii sizler için inceleyeceğimiz bu sitedeki oyun 3D araba sürme üzerine. Fakat şimdi fark ettim ki site tamamen 3D üzerine imiş :).

Sitedeki oyunları oynamanız için mouse(fare) gerekmiyor. Bu da her türlü cihaz ile kolay şekilde oynanmasını etkin kılıyor. Şuan aşağıda tanıtmış olduğumuz oyun W A S D tuşları ve yön tuşları ile kolay bir şekilde oynanabiliyor. Oyun mantığı aslında basit. Ne kadar çok level(seviye) geçerseniz o kadar çok araba ve mekan açılmakta. Aslında klasik Underground tipi bir oyun diyebiliriz. Fakat grafikleri online bir oyun olmasına rağmen göz yormuyor ve oyun içerisinde rahatsızlık vermiyor.

3doyuncu2

Oyunun ilginç yanlarından birisi kaza yaptığınız zaman ön camlar parçalanıyor. Ve bana bu biraz ilginç geldi nedense. Çünkü normalde online oyunlarda özellikle bu kadar ince düşünülmüyor bazı detaylar :).

 

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
panax
Mustafa Eraslan Randevu
willberightback-600x280
Blog yazarlığı bana ne kazandırdı ?

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage