İnternet Dünyası

3D Oyun çılgınlığı

3doyuncu
0

Merhaba arkadaşlar. Günümüz teknoloji çağı oldu çıktı artık maalesef.  İnsanlar telefonları , bilgisayarları ve tabletleri olmadan adım bile atmıyorlar artık. Hal bu şekilde olunca oyun sektörü bu teknolojik çılgınlığından harika bir şekilde payını almasını biliyor.

3doyuncu

Özellikle 3D Araba Sürme oyunları çok ilgi çekiyor. İnsanlar genellikle kısa sürede oynanılan oyunları tercih ediyor. Çünkü vakit kısa ve ilgili donanımları buna müsaade  edemiyor.

Hal bu şekilde olunca insanlar özellikle oyun dünyasında Araba türevi oyunlara yöneliyorlar. Park etme oyunları da bu popüler kategorili oyunlardan bazıları.

Fakat insanlar bilgisayarına veyahut cihazına oyunları indirmek istemiyorlar. İşte bende bunun için sizlere güzel bir site tavsiye edeyim diye düşündüm. Bu sitede Araba türevi oyunları rahatlıkla oynayabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Örnek olarak sizler için bir 3D Araba Sürme oyununu inceleyeceğiz. Tabii sizler için inceleyeceğimiz bu sitedeki oyun 3D araba sürme üzerine. Fakat şimdi fark ettim ki site tamamen 3D üzerine imiş :).

Sitedeki oyunları oynamanız için mouse(fare) gerekmiyor. Bu da her türlü cihaz ile kolay şekilde oynanmasını etkin kılıyor. Şuan aşağıda tanıtmış olduğumuz oyun W A S D tuşları ve yön tuşları ile kolay bir şekilde oynanabiliyor. Oyun mantığı aslında basit. Ne kadar çok level(seviye) geçerseniz o kadar çok araba ve mekan açılmakta. Aslında klasik Underground tipi bir oyun diyebiliriz. Fakat grafikleri online bir oyun olmasına rağmen göz yormuyor ve oyun içerisinde rahatsızlık vermiyor.

3doyuncu2

Oyunun ilginç yanlarından birisi kaza yaptığınız zaman ön camlar parçalanıyor. Ve bana bu biraz ilginç geldi nedense. Çünkü normalde online oyunlarda özellikle bu kadar ince düşünülmüyor bazı detaylar :).

 

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Blog Sahiplerinin Tercih Ettiği En Ünlü Ve Popüler İphone Ve Blackberry Uygulamaları
webdesigninspiration_june_08
Web tasarımcı hangi dilleri bilmeli?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz