İnternet Dünyası

7554444 Konbara puan kazandınız

tuzak
0

tuzak

Merhaba arkadaşlar.İnterneti ne kadar  sık kullanan biriyseniz dolandırıcılara o kadar fazla rastlamak tasınız.Türkcell’in iş ortagı olan Konbara puanı son günlerde dolandırıcılar çok kullanmakta ve ortaya mağdur insan sayısı artmaktadır.

Konbara puan nedir öncelikle ?

  • 755 44 44, Turkcell’in izin verdiği, kredi kartı ile TL yüklemesi yapan bir firmadır. Bu hattı aramak kesinlikle  ücretsizdir.
  • Kredi yükleme işlemi üye olarak ve üye olmadan yükleme yapma olmak üzere iki şekilde gerçekleşebilmektedir.
  • Üye olmadığınız taktirde yükleme işlemini 5 TL karşılığında yapabiliyorsunuz. Yani üye olmadan hattınıza 20 TL yüklemek isterseniz, bu işlem için toplamda 25 TL ödemeniz gerekiyor.
  • Hattınıza kredi yükleyebilmek için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
  • Sisteme üyelik ücretli. Üye olduğunuz zaman hediye kredi kazanabiliyorsunuz.

Genel olarak Konbara bu peki bize gelen mesajlarda ?

 

Merhaba 100 TL konpara kazandınız yazıyor daha sonra sizden para istiyor.Tabi kendileri çok zeki ya arkadaşların (!)

Size gelen mesajlara çok dikkat etmenizi öneririz öncelerden çok canı yanan kişiler oldu Ülkemizde.Adam Terörist sizden ben savcıyım ben şuyum diye para istiyor.Tabi bizim Türklerin çoğu da saf olduğundan bu parayı gönderiyordu Allah’tan devlet bunun önüne geçmeyi başardı fakat hala daha bu işten para kazanmaya çalışan Ahlaksız insanlar var.

Sözün kısası Bilmediğiniz hiç bir kimseye ne para gönderin nede kişisel bilgilerinizi.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
servis
Özel Beko Servis Telefonu: 444 78 56
wordpress-facebook
Facebook PPC reklam ile Etkili İş Pazarlama

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz