Ben

Açlık Oyunları: The Hunger Games

the-hunger-games-aclik-oyunlari
0

the-hunger-games-aclik-oyunlari

Açlık oyunları izle , açlık oyunları türkçe düblaj izle , açlık oyunları full izle. Şuanda bu müthiş filmi izlemekteyim. Bu filmin konusu anladığım kadarıyla yıllar önce iç isyan çıkmış ve iç isyan yüzünden mıntıkalarda ki insanlara bir düzen gerekiyor. Her yıl toplam 12 mıntıkadan toplam 24 kişi çıkıyor savaşmak için. 12si erkek ve 12 kadın olan bu savaşçılardan sadece 1 tanesi kazanabiliyor. Bu kazanan savaşçıya ödül olarak zengin bir yaşam vaad ediliyor.

Lara Croft filmini izlediyseniz ve beğendiyseniz bu film tam size göre. Bu filmde baş rol oyuncumuz bir bayan. Bu bayan hakkında biraz bilgi vermek gerekirse , çok iyi ok fırlattığını gözlemledim. Ayrıca güzel ve zeki bir kız Cool . Bu turnuvaya yani katliamda ben turnuva deyim 13 yaşını geçen herkesin ismi yazdırılıyor. Şans eseri kız kardeşi çıkınca kahraman kızımız dayanamıyor ve bir ilki gerçekleştirerek gönüllü olarak katılıyor. Sevdiği adamı da arkada bırakan kahramanımızı çok çetin bir savaş bekliyor. Bir de yanında bahsettiğimiz gibi bir erkek olmak zorunda. Bu erkekte sıska bir şey ama kuvvetli de he. 50kg lık ağırlığı kaldırıp atabilecek kadar kuvvetli. Sadece bu kadar olsa yine iyi gizlenmek konusunda uzman. İzleyince zaten fark edeceksiniz Cool . Neyse izlemeye devam edeyim Tongue Out . Filmin ilerleyen bölümlerinde farkettim de bu insanların saç şekilleri filanda çok ilginç yahu Tongue Out . O nasıl bir saç şeklidir. 2 tanede eğitmeni var kahramanlarımızın. 1 tanesi sarhoş adamın teki ama bu turnuvayı bir kez kazanmış. Ötekide o saçı şekil olanlardan Foot in Mouth . Şimdi sıra geldi değerlendirmeye. Herkes hünerini sergiliyor. Çok mu fazla anlattım filmi yahu ?

İncir reçeli 2 izle – bana masal anlatma izle

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Türkiye’nin favori tatil yerleri
aslapesetme
Asla Pes Etme!

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz