Ben

Açlık Oyunları: The Hunger Games

the-hunger-games-aclik-oyunlari

the-hunger-games-aclik-oyunlari

Açlık oyunları izle , açlık oyunları türkçe düblaj izle , açlık oyunları full izle. Şuanda bu müthiş filmi izlemekteyim. Bu filmin konusu anladığım kadarıyla yıllar önce iç isyan çıkmış ve iç isyan yüzünden mıntıkalarda ki insanlara bir düzen gerekiyor. Her yıl toplam 12 mıntıkadan toplam 24 kişi çıkıyor savaşmak için. 12si erkek ve 12 kadın olan bu savaşçılardan sadece 1 tanesi kazanabiliyor. Bu kazanan savaşçıya ödül olarak zengin bir yaşam vaad ediliyor.

Lara Croft filmini izlediyseniz ve beğendiyseniz bu film tam size göre. Bu filmde baş rol oyuncumuz bir bayan. Bu bayan hakkında biraz bilgi vermek gerekirse , çok iyi ok fırlattığını gözlemledim. Ayrıca güzel ve zeki bir kız Cool . Bu turnuvaya yani katliamda ben turnuva deyim 13 yaşını geçen herkesin ismi yazdırılıyor. Şans eseri kız kardeşi çıkınca kahraman kızımız dayanamıyor ve bir ilki gerçekleştirerek gönüllü olarak katılıyor. Sevdiği adamı da arkada bırakan kahramanımızı çok çetin bir savaş bekliyor. Bir de yanında bahsettiğimiz gibi bir erkek olmak zorunda. Bu erkekte sıska bir şey ama kuvvetli de he. 50kg lık ağırlığı kaldırıp atabilecek kadar kuvvetli. Sadece bu kadar olsa yine iyi gizlenmek konusunda uzman. İzleyince zaten fark edeceksiniz Cool . Neyse izlemeye devam edeyim Tongue Out . Filmin ilerleyen bölümlerinde farkettim de bu insanların saç şekilleri filanda çok ilginç yahu Tongue Out . O nasıl bir saç şeklidir. 2 tanede eğitmeni var kahramanlarımızın. 1 tanesi sarhoş adamın teki ama bu turnuvayı bir kez kazanmış. Ötekide o saçı şekil olanlardan Foot in Mouth . Şimdi sıra geldi değerlendirmeye. Herkes hünerini sergiliyor. Çok mu fazla anlattım filmi yahu ?

İncir reçeli 2 izle – bana masal anlatma izle

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
hoover-servis-tanitim
Hoover Ürünlerinizin Tüm Arızaları İçin ; Özel Hoover Servisi Yanınızda!
Türkiye’nin favori tatil yerleri

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage