İnternet Dünyası

Adobe Photoshop CC Güncellendi

Adobe Photoshop CC
0

Merhaba Adobe Kullanıcıları.

Eğer bir Adobe Photoshop CC abonesi iseniz o zaman bu sabah Uygulamayı açtığınızda bekleyen bir güncelleme olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

Adobe Photoshop CC

Güncelleme ile birlikte bir kaç yenilik geldi ve hataları giderdiklerini bildirdi Adobe Çalışanları.

İşte o yeni değişimler :

  • 3D Baskı entegrasyon
  • Bağlı Akıllı Nesneler
  • Perspektif Warp

Biz aşağıda kısaca yeni özelliklerin her biri tartışacağız:

Perspektif Warp

Perspektif Warp ile resimlerin tek tek parçaları dönüştürme yerine sadece yeni bir  komut ile istenilen yöne ayarlayabilirsiniz.. Ne harika seçilen alan çarpık ise görüntünün kalanı bakir kalmasıdır. Aslında resim çekerken farklı bir yerde duruyor gibi ama değil :).

Eğer ilk resimde aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi tren gerçekten görüntü uymuyor ve ancak ikinci resimdeki trenin arka çarpık olmuştur, pistlerde uyacak asla ve şimdi parçaları uyuyor.

Train

Bağlı Akıllı Nesneler

Fotoğrafçılar ve tasarımcılar için büyük bir kullanım olacak ikinci güncelleştirme. Kullanıcıların bir belgedeki bir nesneye değişiklik yapmak ve otomatik olarak değişiklikleri nesne kullanılan tüm belgelerde görünmesini sağlar buna “Bağlantılı Akıllı Nesneler” denir.

Bu da bir kişinin kendi bilgisayarında bir nesneye bir değişiklik yaparsa o değişiklikleri otomatik olarak tüm katılımcı bilgisayarlarda güncellenmiş olacak. Bu da teslim edeceğiniz projelerin eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlayacak.

Akıllınesne

3D Baskı

3D Baskı şüphesiz ki tasarım dünyasının vazgeçilmez bir tutkusu. Özellikle farklı türden maskot ve web şablon çizimlerinde kullanabileceğimiz 3D baskı seçeneği geldi :). Bu seçeneğimiz ile birlikte yazıcıdan çıktı bile alabiliyoruz !

3Dbaski

 

Güncellemeler umarım ki iyi sonuçlanır :). Daha geliştirilebilir ama şunda gerçekten çok fonksiyonel.

Benzer makalelerimizi okumak için :

Yeni Başlayanlar için temel photoshop dersleri

Adobe Photoshop Lego

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
40-polecat-ios-dev-studio
Şirket Ekipleri ve çalışanlar için harika örnek Web Siteleri
Blog Sahiplerinin Tercih Ettiği En Ünlü Ve Popüler İphone Ve Blackberry Uygulamaları

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz