İnternet Dünyası

Adobe Photoshop CC Güncellendi

Adobe Photoshop CC

Merhaba Adobe Kullanıcıları.

Eğer bir Adobe Photoshop CC abonesi iseniz o zaman bu sabah Uygulamayı açtığınızda bekleyen bir güncelleme olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

Adobe Photoshop CC

Güncelleme ile birlikte bir kaç yenilik geldi ve hataları giderdiklerini bildirdi Adobe Çalışanları.

İşte o yeni değişimler :

  • 3D Baskı entegrasyon
  • Bağlı Akıllı Nesneler
  • Perspektif Warp

Biz aşağıda kısaca yeni özelliklerin her biri tartışacağız:

Perspektif Warp

Perspektif Warp ile resimlerin tek tek parçaları dönüştürme yerine sadece yeni bir  komut ile istenilen yöne ayarlayabilirsiniz.. Ne harika seçilen alan çarpık ise görüntünün kalanı bakir kalmasıdır. Aslında resim çekerken farklı bir yerde duruyor gibi ama değil :).

Eğer ilk resimde aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi tren gerçekten görüntü uymuyor ve ancak ikinci resimdeki trenin arka çarpık olmuştur, pistlerde uyacak asla ve şimdi parçaları uyuyor.

Train

Bağlı Akıllı Nesneler

Fotoğrafçılar ve tasarımcılar için büyük bir kullanım olacak ikinci güncelleştirme. Kullanıcıların bir belgedeki bir nesneye değişiklik yapmak ve otomatik olarak değişiklikleri nesne kullanılan tüm belgelerde görünmesini sağlar buna “Bağlantılı Akıllı Nesneler” denir.

Bu da bir kişinin kendi bilgisayarında bir nesneye bir değişiklik yaparsa o değişiklikleri otomatik olarak tüm katılımcı bilgisayarlarda güncellenmiş olacak. Bu da teslim edeceğiniz projelerin eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlayacak.

Akıllınesne

3D Baskı

3D Baskı şüphesiz ki tasarım dünyasının vazgeçilmez bir tutkusu. Özellikle farklı türden maskot ve web şablon çizimlerinde kullanabileceğimiz 3D baskı seçeneği geldi :). Bu seçeneğimiz ile birlikte yazıcıdan çıktı bile alabiliyoruz !

3Dbaski

 

Güncellemeler umarım ki iyi sonuçlanır :). Daha geliştirilebilir ama şunda gerçekten çok fonksiyonel.

Benzer makalelerimizi okumak için :

Yeni Başlayanlar için temel photoshop dersleri

Adobe Photoshop Lego

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
2014pazarlama
2014 yılında Pazarlama Sanatı
müşteri tanıma
Freelance kılavuzu part1

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage