After Effect

After effect takip ettiğim mekanlar

After Effects Şablonları

After Effects Şablonları

 

Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde sizlere her After effect kullanıcısının takip etmesi gereken siteleri yazacağım :). Bu siteleri takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz :).

 

VideoCapilot

 

Sanırım kurucusu Andrew Krumer adında bir kişi :). Çok güzel eğitimler hazırlıyor ve bunları kesinlikle izlemenizi öneririm :). Bu eğitimler ile birlikte kendinizi kısa yoldan geliştirmeniz mümkün.

Ayrıca videocapolit’ta sadece after effect programını değil Element 3D gibi programlarında eğitimleri mevcut.

Tutplus

Tutplus çok farklı kategorize edilmiş bir site. Bu site sayesinde ücretli&ücretsiz eğitim alabiliyorsunuz :9.

Sadece after effect değil 3D Max ve Cinema 4D gibi programları da eğitimini veriyorlar.

CreativeCow

Sanırım anlam olarak yaratıcı inek anlamını taşıyor :D. İçerisinde çok yararlı eğitimler mevcut. Kesinlikle takip etmenizi öneririm.

CreativeBloq

 

Değişik içerik tarzı ile bizi baştan çıkartan bir site. İçerisinde hem eğitim hemde bedava after effect template bulabilirsiniz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
free-themes-large
9 Ücretsiz Harika After Effects Şablonları
videocopilot
Top 10 After Effect kaynakları
2 Comments
  • Ramiz May 23,2014 at 16:59

    İnternette After Effect ile alakalı çok güzel kaynaklar mevcut Oğuzhan. Bununla alakalı da bi derleme yapacağım senin için, belirtmiş olduğun kaynaklarda değerli kaynaklar teşekkürler.

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage