After effect takip ettiğim mekanlar

After Effects Şablonları

After Effects Şablonları

 

Merhaba arkadaşlar. Bu makalemde sizlere her After effect kullanıcısının takip etmesi gereken siteleri yazacağım :). Bu siteleri takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz :).

 

VideoCapilot

 

Sanırım kurucusu Andrew Krumer adında bir kişi :). Çok güzel eğitimler hazırlıyor ve bunları kesinlikle izlemenizi öneririm :). Bu eğitimler ile birlikte kendinizi kısa yoldan geliştirmeniz mümkün.

Ayrıca videocapolit’ta sadece after effect programını değil Element 3D gibi programlarında eğitimleri mevcut.

Tutplus

Tutplus çok farklı kategorize edilmiş bir site. Bu site sayesinde ücretli&ücretsiz eğitim alabiliyorsunuz :9.

Sadece after effect değil 3D Max ve Cinema 4D gibi programları da eğitimini veriyorlar.

CreativeCow

Sanırım anlam olarak yaratıcı inek anlamını taşıyor :D. İçerisinde çok yararlı eğitimler mevcut. Kesinlikle takip etmenizi öneririm.

CreativeBloq

 

Değişik içerik tarzı ile bizi baştan çıkartan bir site. İçerisinde hem eğitim hemde bedava after effect template bulabilirsiniz.

KinqCasTLe hakkında 564 makale
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?

2 yorum

  1. İnternette After Effect ile alakalı çok güzel kaynaklar mevcut Oğuzhan. Bununla alakalı da bi derleme yapacağım senin için, belirtmiş olduğun kaynaklarda değerli kaynaklar teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*