Wordpress Wordpress eklentileri

Aklından Geçenleri Öğrenmek İstiyorum

wordpress
0

Aklından Geçenleri Öğrenmek İstiyorum
Genel olarak; kurum ve markaların anket yaparak, müşterilerin fikirlerini öğrenmek ve sonuçlar doğrultusunda çalışmalarına yön vermektedir. Hemen her konuda yapılabilmekte olan anket ve mülakatlar farklı tarzlarda uygulanmaktadır. Sonuçlanmış bir çalışma için görüşlerin öğrenilmesi ya da sonuçlanmamış çalışmalar için kamuoyunun nabzını ölçmek şeklinde gruplara ayrılmaktadır.

wordpress
Siyasi partilerin seçim zamanına yakın sürelerde belirli aralıklar ile bireylerin ne düşündüğünü test kontrol etmek amacıyla; anket ve mülakatlar gerçekleştirmektedir. Araştırma şirketleri için uğraştırıcı ama zevkli bir uğraş olmaktadır. Sonuçları kaliteli bir araştırma şirketi tarafından yapıldığı takdirde etkili olmaktadır. Kapasitesine ve konusuna göre uygulama zamanları olan anketler; çok kısa sürede ve küçük gruplara da uygulanmaktadır.
Bu anket konuları ve kişi sayısı şirketlere veya sitelere göre değişmektedir. WordPress tabanlı bir web sitesi olan ve yönetimi kendine ait olan kişiler; yazdıkları yazılar veya herhangi bir konu için ziyaretçilerinin fikirlerini öğrenmek istiyorsa anket eklentisine sahip olabilmektedir. Ücretsiz wordpress eklentileri bulunmaktadır. Oluşturulacak anket alanı için bu anket eklentilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Anket ve mülakat eklentilerini kısaca açıklamakta fayda görülmektedir.

Anket Eklentileri

1.Wp Polls: WordPress içerisinde herhangi bir sayfa anket eklentisini eklemenizi sağlayan; ajax tabanlı bir wordpress anket eklentisi olmaktadır.
2.Wp Easy Polls: Genellikle sitelerde ürünler arası farklı özellikleri ortaya koymak için, ürün karşılaştırma anket eklentisi olarak bilinmektedir. Ürünler arasındaki fark, anketler yoluyla belirtilmektedir.
3.Pollydaddy Polls& Radings: Değerlendirme yapılması gereken konular için anket ve oylama eklentisi olarak kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığına sahip bir eklenti olmaktadır.
4.Sodahead Polls: WordPress anket eklentilerinden bir diğerini oluşturmaktadır. Panelden oluşturulan anketler için, embet yani yerleştirme kodu sağlamaktadır. Böylece bloğunuzda anket oluşturulmaktadır.
5.Pollme: Basit ve ve kolay kullanımlı wordpress anket eklentilerinden olan pollme rahat kullanıma sahip olmaktadır.

Mülakat Eklentileri

1.Wp Survey And Quız Tool: WordPress mülakat eklentisi yoluyla bloğunuzda küçük çaplı anket ve sınav oluşturulabilmektedir.
2.Wordpress Simple Survey: Jquery tabanlı bir mülakat eklentisi olarak bilinmektedir. Hız, performans, kullanım kolaylığı ve kodlarını profesyonelce kısaltma özelliklerine sahip bir eklentidir. WordPressde kullanılmasıyla birlikte gitgide kullanımı yaygınlaşmaktadır.
3.SurveyMe: Diğer bir wordpress mülakat eklentisi de surveyme olmaktadır. Survey kelime olarak araştırma ve analiz anlamlarında kullanılmaktadır. İşlevsel daha dar kapsamlı ve kısa süreli konular için düzenlenebilecek mülakatları içermektedir.
Wordpress de bir bloğunuz var ve ziyaretçilerinizin ne düşündüğünü, ne tasarladığını ve beklentilerini ölçmek isteyenler; bu konularda ziyaretçilerine daha iyi hizmet sunmak ve kendini daha çok geliştirmek isteyenler; bu wordpress anket ve mülakat eklentilerinden, kendilerine en uygun olanı seçip uygulayarak, bu fonksiyonları gerçekleştirebilmektedir.
Anket ve mülakat eklentileri her yönüyle kişi ve kurumlara öz eleştiri gibi gelebilmektedir. Ne kadar başarılı olduğunu ve performansını ölçmek için düzenlenecek anket ve mülakatlar; daha kaliteli ve başarılı içerikler üretilmesine yardımcı olmaktadır.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
ghost_theme_logo
20 Ücretsiz hayalet tema
wordpressvethemeforest
Themeforest ve WordPress arasındaki ilişki

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz