Android Telefonlarınızı Korumak İçin Uygulamalar

Merhaba arkadaşlar, root konularına eve dönünce devam edeceğim, şu an şehir dışındayım, bu yüzden siteye de zaten ara ara girip, konuları yazıyorum. Bugün bir başka siteden fikir aldığım, daha doğrusu o site PC için antivirüs programlarını yayımlamış ben de dedim ki içimden “Bugün bende böyle bir konu açayım.” Android için böyle bir konu açasım geldi. Dünya üzerinde bir çok antivirüs programı var, tabii bunların bir çoğu gereksiz, hatta şirket bile olmayan yazılımlar. Bu yazılımlar sizi korumaktan çok, tehdit ediyorlar, ben de size en güvenli ve en kaliteli android için yapılmış antivirüs programlarını toparlayıp sunayım dedim, güle güle kullanın, umarım işlerinize yararlar.

AVG ANTIVIRUS SECURITY

Bu uygulama hem PC’de hem de Android ve diğer platformlarda oldukça yaygın bir yazılım, bu yazılıma sonuna kadar güvenebilirsiniz, çünkü bu yazılımın yapımcıları bir şirket ve işlerini gayet ciddiye alan bireyler. Hem bu programı günden güne geliştiriyorlar hem de ücretsiz olarak tüm platformlarda bize sunuyorlar. Bu program sayesinde cihazı yavaşlatan virüsler, programlar, gereksiz dosyalar, ne varsa siler – süpür ve telefonunuzu eski hızına yani ilk alındığı kadar hızlı yapar, sürekli raminizi temizler ve telefonunuzun verimliliğini arttırır.avg

Norton Security Antivirüs

Bu uygulamada bir şirket yazılımıdır, virüsler daha sisteminize girmeden engeller, önceden girmiş tüm virsüleri, logger’ları temizler ve telefonunuzu sürekli temiz tutar. Raminizi sürekli boşaltır ve gereksiz uygulamaları kapatır, arada bir bu uygulama ile dosya temizliği yapmanız telefonunuzun çok yararına olacaktır, sisteminizi oldukça rahatlatacak ve telefonunuzu sanki ilk alınmışcasına hızlandıracaktır, emin olabilirsiniz. Çok güvenilirdir, günden güne gelişmektedir ve ücretsiz olarak sunulmaktadır.

norton

avast! Security

Avast dünyanın şüphesiz en iyi antivirüs programıdır, Avast’ın bilgisayarlarda ki güvenliği çok iyi bilinir, çünkü ücretli satılan ve dünyadaki tüm virüsleri silip – yok edebilen bir yazılımdır. Bu yazılım diğerlerine göre PC’de ücretli satılır ama ücretsiz sürümde mevcuttur, bu mobil platformlar içinde böyledir, ister PC’nize aldığınız lisanla Android lisansı birleştirip, beraber kullanabilirsiniz, ister ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz. AVast ile uzaktan telefona reset atabilir, format atabilir veya resimleri silebilir, cihazı kitleyebilir hatta yerini bulabilir, sim kart değişti mi, size haber verebilir ve yerini  tespit edip size sürekli canlı canlı takip görüntüsü verebilir, o kadar detaylıdır ve o kadar incelikli yapılmıştır. Telefonunuzu hırsızlara karşı Avast ile koruyabilirsiniz.avst

KinqCasTLe hakkında 564 makale
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*