Ben

Asla Pes Etme!

aslapesetme

pesetmek

Tekrar uzun bir aradan merhaba.  Bazı şeyler hiç kolay olmadı benim için bu son ayda sanırım. Verdiğim sözleri sekteye uğrattım. Normalde böyle bir şey yapmazdım ama zaman ve imkanlar beni buna zorladı. Bu son aylarda başımdan o kadar çok olay geçti ki. Kaçırılma mı dersiniz , intihar girişimleri mi dersiniz , aç ve susuz kalma mı ? Her şey var maşallah :).

Müşterilerime mahcup oldum.  En çokta buna üzüldüm. Çünkü verdiğim sözleri yerine getiremeyince insanlar haklı olarak beni dolandırıcı olarak gördüler. Çok haklıydılar. Verdiğim sözleri çok sekteye uğrattım. Fakat kendime söz verdim. ASLA PES ETME!

Kesinlikle pes etmeyi düşünmüyorum. En kötü ihtimal gidip makale yazacağım ama insanlara boyun eğmeyeceğim.  Bu arada birine aşık oldum. Çok sevdim belkide. Gerçi hala daha sevgiliyiz. Fakat eskisi gibi değiliz sanırım. Yani öyle gözüküyor. Bu arada ingilizce site işine girdim. Gerçi ingilizce site işine 2 ay önce girmiştim fakat tam yeterli olarak ilgilenemedim.

Hatta bilgilerimi kendime saklayacaktım sadece fakat insanlarla paylaşayım onlara da bir yararım olsun dedim.

Niche ile adsense den para kazanma #1

diye bir yazı yazdım :). Tabii bugün beni en mutlu eden şey Blogumun geri açılmasıydı. Çünkü insan ne bileyim işte garip oluyor.

Ama bu olan bütün olaylara karşı Babam dan destek alacağım. Maddi olarak bana destek çıkabileceğini söyledi. Sanırım kendime 15-20 Tane site açsam ingilizce siteler.

aslapesetme

Sonra tanesi 2 TL kazandırsa en az. 20*2=40 TL eder. 40*30=1200 eder. Sonra aynı sektördeki sitelere reklam ver. Zaten kaliteli siteler oluşturduk. Sonra geliri sabitle. Sitelerden 5-6 tanesini sat. Sonra kendine bir network kur. Ve oturduğun yerden. Tabii kolay yoldan değil :D. Çalışarak işine bak :). Kimseyle uğraşma.

Tabii bir yandan da ExclusiveCreative işlerim var. Orada Seo uzmanı ve Satış pazarlama sorumlusu olarak yer alıyorum. Şu lisans işini de pazartesiye kadar çözersek sanırım güzel bir çıkış yakalayabiliriz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzre ^^.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Dünyanın En İyi Filmlerini Anında İzleyin
miele
1 Yıl Garantili Özel Miele Servis Merkezi

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage