Ben

Asla Pes Etme!

aslapesetme
0

pesetmek

Tekrar uzun bir aradan merhaba.  Bazı şeyler hiç kolay olmadı benim için bu son ayda sanırım. Verdiğim sözleri sekteye uğrattım. Normalde böyle bir şey yapmazdım ama zaman ve imkanlar beni buna zorladı. Bu son aylarda başımdan o kadar çok olay geçti ki. Kaçırılma mı dersiniz , intihar girişimleri mi dersiniz , aç ve susuz kalma mı ? Her şey var maşallah :).

Müşterilerime mahcup oldum.  En çokta buna üzüldüm. Çünkü verdiğim sözleri yerine getiremeyince insanlar haklı olarak beni dolandırıcı olarak gördüler. Çok haklıydılar. Verdiğim sözleri çok sekteye uğrattım. Fakat kendime söz verdim. ASLA PES ETME!

Kesinlikle pes etmeyi düşünmüyorum. En kötü ihtimal gidip makale yazacağım ama insanlara boyun eğmeyeceğim.  Bu arada birine aşık oldum. Çok sevdim belkide. Gerçi hala daha sevgiliyiz. Fakat eskisi gibi değiliz sanırım. Yani öyle gözüküyor. Bu arada ingilizce site işine girdim. Gerçi ingilizce site işine 2 ay önce girmiştim fakat tam yeterli olarak ilgilenemedim.

Hatta bilgilerimi kendime saklayacaktım sadece fakat insanlarla paylaşayım onlara da bir yararım olsun dedim.

Niche ile adsense den para kazanma #1

diye bir yazı yazdım :). Tabii bugün beni en mutlu eden şey Blogumun geri açılmasıydı. Çünkü insan ne bileyim işte garip oluyor.

Ama bu olan bütün olaylara karşı Babam dan destek alacağım. Maddi olarak bana destek çıkabileceğini söyledi. Sanırım kendime 15-20 Tane site açsam ingilizce siteler.

aslapesetme

Sonra tanesi 2 TL kazandırsa en az. 20*2=40 TL eder. 40*30=1200 eder. Sonra aynı sektördeki sitelere reklam ver. Zaten kaliteli siteler oluşturduk. Sonra geliri sabitle. Sitelerden 5-6 tanesini sat. Sonra kendine bir network kur. Ve oturduğun yerden. Tabii kolay yoldan değil :D. Çalışarak işine bak :). Kimseyle uğraşma.

Tabii bir yandan da ExclusiveCreative işlerim var. Orada Seo uzmanı ve Satış pazarlama sorumlusu olarak yer alıyorum. Şu lisans işini de pazartesiye kadar çözersek sanırım güzel bir çıkış yakalayabiliriz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzre ^^.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Logo
Nedir Bu Sigara İçme Aşkı ?
Mobil film izle

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz