17 Ağustos 2014 aslapesetme

Asla Pes Etme!

pesetmek

Tekrar uzun bir aradan merhaba.  Bazı şeyler hiç kolay olmadı benim için bu son ayda sanırım. Verdiğim sözleri sekteye uğrattım. Normalde böyle bir şey yapmazdım ama zaman ve imkanlar beni buna zorladı. Bu son aylarda başımdan o kadar çok olay geçti ki. Kaçırılma mı dersiniz , intihar girişimleri mi dersiniz , aç ve susuz kalma mı ? Her şey var maşallah :).

Müşterilerime mahcup oldum.  En çokta buna üzüldüm. Çünkü verdiğim sözleri yerine getiremeyince insanlar haklı olarak beni dolandırıcı olarak gördüler. Çok haklıydılar. Verdiğim sözleri çok sekteye uğrattım. Fakat kendime söz verdim. ASLA PES ETME!

Kesinlikle pes etmeyi düşünmüyorum. En kötü ihtimal gidip makale yazacağım ama insanlara boyun eğmeyeceğim.  Bu arada birine aşık oldum. Çok sevdim belkide. Gerçi hala daha sevgiliyiz. Fakat eskisi gibi değiliz sanırım. Yani öyle gözüküyor. Bu arada ingilizce site işine girdim. Gerçi ingilizce site işine 2 ay önce girmiştim fakat tam yeterli olarak ilgilenemedim.

Hatta bilgilerimi kendime saklayacaktım sadece fakat insanlarla paylaşayım onlara da bir yararım olsun dedim.

Niche ile adsense den para kazanma #1

diye bir yazı yazdım :). Tabii bugün beni en mutlu eden şey Blogumun geri açılmasıydı. Çünkü insan ne bileyim işte garip oluyor.

Ama bu olan bütün olaylara karşı Babam dan destek alacağım. Maddi olarak bana destek çıkabileceğini söyledi. Sanırım kendime 15-20 Tane site açsam ingilizce siteler.

aslapesetme

Sonra tanesi 2 TL kazandırsa en az. 20*2=40 TL eder. 40*30=1200 eder. Sonra aynı sektördeki sitelere reklam ver. Zaten kaliteli siteler oluşturduk. Sonra geliri sabitle. Sitelerden 5-6 tanesini sat. Sonra kendine bir network kur. Ve oturduğun yerden. Tabii kolay yoldan değil :D. Çalışarak işine bak :). Kimseyle uğraşma.

Tabii bir yandan da ExclusiveCreative işlerim var. Orada Seo uzmanı ve Satış pazarlama sorumlusu olarak yer alıyorum. Şu lisans işini de pazartesiye kadar çözersek sanırım güzel bir çıkış yakalayabiliriz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzre ^^.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz