Oyun

Atım zırhlı ama binekte vuramıyorum

binekathatası-485x337
0

Evet, arkadaşlar herkesin bir sorunu olan bu konuya açıklık getireceğim. Eğer Metin 2 oyunu oynuyorsanız ve bu oyuna yeni başladıysanız bazı kritik sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Bu sorunlardan birisi de “Zırhlı ata binekte vuramamak“. Atım zırhlı ama binekte vuramıyorum dedi arkadaşlarımdan birisi. Bence çözüm yolunu anlatmaya karar verdim.

binekathatası-485x337

Öncelikle kendi levelinize göre metinleri akşam saat 19,00 – 21,00 arası kesiyoruz. Sadece bu saatler arası kesmiş olduğumuz metinlerden sertifika düşüyor.

Düşen sertifikayı seyise götürüyoruz. ‘’Sertifikayı Binek İle Değiştir’’ yapıyoruz.

Daha sonra seyis bize hangi sertifikayı vermiş ise onu binek haline getirip biz geri veriyor.

Şimdi asıl meseleye gelelim binek üstünde vurmak için ‘’Evrim Parşömeni’’ gerekiyor. Aldığımız bineği seyisin üstüne bırakıyoruz ve soruyor evet veya tamam diyoruz. Seyiste bize daha güçlü binek veriyor ve artık üstünde vurabilirsiniz.

 

Sizlere bu makalemizde Zırhlı ata binek vuramamak sorununu yada hatasını çözmeye çalıştık 🙂 . Umarım işinize yaramıştır.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Guitar Hero Live İnceleme
NBA 2K16

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz