Oyun

Atım zırhlı ama binekte vuramıyorum

binekathatası-485x337

Evet, arkadaşlar herkesin bir sorunu olan bu konuya açıklık getireceğim. Eğer Metin 2 oyunu oynuyorsanız ve bu oyuna yeni başladıysanız bazı kritik sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Bu sorunlardan birisi de “Zırhlı ata binekte vuramamak“. Atım zırhlı ama binekte vuramıyorum dedi arkadaşlarımdan birisi. Bence çözüm yolunu anlatmaya karar verdim.

binekathatası-485x337

Öncelikle kendi levelinize göre metinleri akşam saat 19,00 – 21,00 arası kesiyoruz. Sadece bu saatler arası kesmiş olduğumuz metinlerden sertifika düşüyor.

Düşen sertifikayı seyise götürüyoruz. ‘’Sertifikayı Binek İle Değiştir’’ yapıyoruz.

Daha sonra seyis bize hangi sertifikayı vermiş ise onu binek haline getirip biz geri veriyor.

Şimdi asıl meseleye gelelim binek üstünde vurmak için ‘’Evrim Parşömeni’’ gerekiyor. Aldığımız bineği seyisin üstüne bırakıyoruz ve soruyor evet veya tamam diyoruz. Seyiste bize daha güçlü binek veriyor ve artık üstünde vurabilirsiniz.

 

Sizlere bu makalemizde Zırhlı ata binek vuramamak sorununu yada hatasını çözmeye çalıştık 🙂 . Umarım işinize yaramıştır.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Mini Battlefield 4 Oyun İncelemesi
NBA 2K16

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage