Android

Blood Brothers Android oyunu

android oyunu

Merhaba arkadaşlar bu gün size “Blood Brothers” android oyununu tanıtacağım. Oyunun türü RPG. Yani bir role bürünüyoruz ve inanılmaz bir hikayeye sahip bir oyunda kendimizi buluyoruz. Oyunu yapan firma ise “MOBAGE”. Neden bu oyunu oynamanız gerektiğini ince detaylarına girmeden önce size şunu söyleyebilirim.

Bu oyun 20+ ülkede “Google Play” de 1. sırada yer alıyor. Umarım son cümlem sizi bu oyunun ne kadar iyi olduğunu gösterecek kadar ilgi çekmiştir. Oyun karanlık temalı bir rpg olmakla beraber bir çok kahramanda barındırıyor.

Bir vampir , Bir şövalye (knight) , Bir samuray ,  Bir karanlık elf , Bir ape , Bir Dwarf , Bir goblin ve daha bir çok kahraman. Oyunun genel hikayesi ise vampire dönüşmüş bir kahramanı anlatmakta. Zaten son zamanlarda çıkan oyunlar ya zombi temalı yada içeriğinde vampir oluyor.

Hikaye ise yok olmak üzere olan bir imparatorluğa bir ordu kurmakla alakalı. Oyunda strateji çok önemli. Mantıklı hareketler yaparsanız sizi zafere götürecek hareketleri zamanında yapabilirseniz bu yok olmak üzere olan imparatorluğu tekrar canlandırabilirsiniz. Bol şans!

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Samsung Galaxy Grand Duos I9082 PacMan Rom Yükleme
Vodafone Smart II Nasıl Rootlanır?

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage