22 Nisan 2016

Boş vakitlerimizde ki dizi izleme alışkanlığı

 

Eğer sizde boş vakitlerinizi tamamen yerli dizi izleyerek geçiren biriyseniz mutlaka takip ettiğiniz bir dizi platformu vardır. Tabi bu noktada platformda karşılaştığınız sorunlardan da bahsetmeden geçmemek gerekiyor. Özellikle şimdiye kadar hizmet sunan yerli dizi siteleri en çok yayınlanmakta olan reklamlar nedeniyle şikâyet edilmektedir. Gerçekten de sunulan içeriği geride bırakan, diziden çok reklama odaklanan bir site anlayışının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Fakat buna karşın fragmandeposu.net tüm reklam gösterimlerini kullanıcı odaklı olarak sunarak daha keyifli bir platform olduğunu göstermektedir.

 

Var olan dizi projeleri, yeni başlayan diziler ve tümüne ait içeriklerin sunulduğu bir ortamda yayınlanmakta olan reklamların sizin isteğinizle doğru orantılı olarak yerleştirilmiş olması muazzam bir özelliktir. Keza dizi fragmanı izlerken bir anda karşınıza alakasız bir reklam çıkarak ekranı kaplamamaktadır. Aynı şekilde kendi kendine gösterime giren reklam videoları ve yönlendirildiğiniz sayfalarda size daha iyi bir hizmet sunulabilmek için kullanılmamıştır. Bu yüzden de birçok dizi takipçisi haklı olarak en kaliteli hizmeti sunduğumuzu düşünerek tercihini bu platformdan yana kullanmaktadır.

 

İzlediğiniz dizilerin türlerine ilişkin geniş bir yelpaze sunularak aksiyon, drama, bilimkurgu, romantik, komedi, polisiye ve tıbbi gibi kategoriler belirlenmiştir. Bu bağlamda hem izlediğiniz diziyi bulmanız ve buna ilişkin haberlere ulaşmanız sağlanmıştır hem de farklı diziler keşfetmenizin önü açılmıştır. Bazen hoşunuza gidecek bir dizi olmasına karşın onun hakkında bir içeriğe denk gelmediğiniz için çok geç keşfettiğiniz olmuştur. Bu durumu yaşamamak ve yapımları anında öğrenmek için bu kategori sistemi sizin içinde olumlu sonuçlar verecektir.

 

Fragmandeposu.net olarak vizyonumuzu siteyi ziyaret eden kullanıcıların isteklerine yönelik düzenledik. Bu sizlere daha iyi ve daha kaliteli içerikler sunmamızı kolaylaştırırken bir yandan da özgün içeriklerin sunumunu daha verimli hale getiriyor. Sizlere onay alan yerli diziler izlemenizi kolaylaştıran bir sistemle tüm haberleri güncel olarak ulaştırıyoruz. Aynı şekilde sezon onayı gibi iptal olan yapımlar hakkında da bilgi edinebileceğiniz haber akışından faydalanabilirsiniz.

 

Genel olarak dizilere ilişkin merak edilen tüm noktalara değinen bir içerik sunduğumuzdan aklınızdaki tüm soru işaretlerinin giderileceğine emin olabilirsiniz. Dizilerin oyuncu kadrolarında kimlerin yer aldığı, bu isimlerin daha evvel hangi projelerde karşımıza çıktığı gibi ayrıntılara ulaşmanız mümkündür. Konuları, teknik anlamda hikâyelerinin yazarları, uyarlama ise hangi romandan uyarlandığı gibi pek az bilinen detayları ilk kez siz öğrenebilirsiniz. Dizi fragmanı izlemek için güncel olarak her bölüme özel olarak yayınlanmış olan arşivden faydalanabilirsiniz. Her hafta dizilere ilişkin fragmanlar güncellenirken aynı zamanda takip ettiğiniz diziler için muntazam içeriklere erişmeniz bu bağlamda kolaylaşıyor.

 

Yeni dizileri keşfederken takip ettiğiniz dizilerle ilgili kadro güncellemeleri, bölüm ve yayın haberleri, sezona ilişkin bilgilerde sürekli olarak yenilenerek sunuluyor. Ücretsiz olarak hizmet veren sitemiz dizi izleyicilerine sınırlarını kendileri belirleyecekleri bir yayın akışı sunmaktadır. Dizi haberleri açısından tamamen özgün ve birinci kaynaktan edinilen haberlerin doğru ve eksiksiz olarak size iletilmesi ile haberdar olma hızınız üst noktalara ulaşacak. Hatta çevrenizde diziler hakkında haber alan ilk kişi siz olacaksınız diyebiliriz.

 

Fragmandeposu.net dizi sitesi ile yerli dizi fragmanı izlemek haricinde tüm yapımlara ilişkin geniş çaplı bir bilgi edinebileceğinizi biliyorsunuz. Sezon onaylarından, iptal haberlerine kadar geniş bir haber içeriği en güncel şekilde size sunuluyor. Görsel ve fragman paylaşımlarının kaliteli olmasından dolayı HD kalitede video izlemeniz mümkün hale geliyor. Aynı zamanda takılmadan ve donmadan dizi izleme şansına erişebileceğiniz platformda geçireceğiniz zamanın nasıl aktığını fark etmeyeceksiniz.

 

Boş vakitlerimizde ki dizi izleme alışkanlığı” için 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz