Tanıtım

Neden Bosch Servis Merkezini Tercih Etmeliyim ?

izmir-bosch-servis
0

Bosch marka ürünleriniz ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunda yanınızda yer almaya devam ediyor ve siz değerli dostlarımıza çok daha kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Özel servis sektöründe yerimizi on yıldır almış durumdayız ve sizlerin de desteği ile birlikte çok daha uzun yıllar bu sektörde olacağımızı söyleyebiliriz. Bu işi iyi yapan isimler ile yolumuza devam ediyor ve her geçen gün daha kaliteli servis hizmetleri ile birlikte farkımızı ortaya koyuyoruz. Özel Bosch Servis ayrıcalıklarından faydalanmış olan ve hali hazırda faydalanan çok sayıda ürün kullanıcısı var ve zaten yorumlarına göz atarsanız eğer sizler de firmamızdan ne kadar çok memnun olduklarını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Özel Bosch Servis adresinden alacağınız hizmetlerin nasıl bir süreç ile karşınıza çıkağını gelin birlikte inceleyelim.

-İlk olarak web sitemize giriş yaparak taleplerinizi iletiyorsunuz ve bunun için online talep formunu kullanabilirsiniz. Formda yer alan boş kısımları doldurup onay vermeniz yeterli olacaktır.

-Talepleriniz bize ulaştığı andan itibaren süreç başlıyor ve ekiplerimiz, verdiğiniz adrese doğru yola çıkarak hızlı bir şekilde hareket ediyor.

-Evinize ulaştığımız anda sorunlu ürünleri ya da bakıma alınacak ürünleri inceliyoruz ve eğer sorunu yerinde çözebilirsek bunu sizlerin yanında yapıyoruz ancak büyük bir sorun ise hemen ürünlerinizi firmamıza taşıyor ve ekip olarak mercek altına alıyoruz.

-Sorun çözüldükten sonra hiç vakit kaybetmiyor ve bir an önce adreslerinize ulaşarak ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Sorun yaşamamak ve yaşatmamak adına hedeflerimiz doğrultusunda kusursuz bir şekilde ilerliyor ve siz değerli dostlarımızın beklentilerine de en iyi şekilde yanıt vermek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
3 Yorum var

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz