Android

Bottle Crash Android oyunu

Bottle-Crash-Android-oyunu
0

Bottle-Crash-Android-oyunu

Merhaba arkadaşlar.Bu günkü tanıtacağım oyunum sizin boş zamanlarınızda eğlenerek oynayabileceğiniz.

İyi ki bu oyunu almışım oynuyorum diyebileceğiniz bir oyunu tanıtacağım.

Oyunun ismi “Bottle Crash” android oyunu.

Oyunun amacını İngilizce bilenleriniz çoktan anlamıştır ama ben genede
size oyunun amacını anlatacağım.
“Bottlelar (şişeler)” karışık olarak geliyor ve sizde onları yıldızınız ile kırıyorsunuz.

Şimdi. Oyunu ses ve grafiklerinden bahsedeceksek bence gayet hoş grafik ses vb. özel detaylara sahip.

Fizik motorundan söz etmek gerekirse o kadar kusursuz olmasa da oynanabilecek bir oyun derecesi haline geliyor.

Grafik-Ses uyumu olduğu için oynarken bazen kendinizi kaptırabiliyorsunuz.

Oyunda yıldızımız ile vurduğumuz şişenin tipine göre puan alıyoruz. Yani bazı şişeleri vurmaya özen gösterirken bazı şişeleri es geçebilirsiniz.

Ayrıca küçük bir not düşmek gerekirse eğer kola şişesi görürseniz ve sarı kapaklı ise onu vurmaya özen gösterin daha fazla puan veriyor Cool

Oyunda şarap şişeleri de var. Bu şişeleri vurduğunuzda diğer şişelerinde patlaya bilme oranları var. Oyun gerçekten eğlenceli bir oyun istediğiniz zaman oyunu bulup oynayabilirsiniz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Dante-Zomventure-Android-300x180
Dante Zomventure Android oyunu
General Mobile Discovery 2 Mini Nasıl Rootlanır?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz