İnternet Dünyası

Buzdolabı soğutmuyor, devamlı çalışıyor

buzdolabi
0

buzdolabi

Gelişen teknolojinin sunmakta olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte Arçelik markasının beyaz eşya teknolojisindeki üstün yaklaşımı ile çok daha hızlı bir şekilde buzdolabı teknolojisi gelişmeye devam ediyor. Günümüz teknoloji dünyasında, buzdolapları modern ve çağdaş teknolojisinin en önemli beyaz eşya teknolojilerinin başında geliyor.

 

Arçelik markalı buzdolabı modellerinin yüksek ve üstün teknolojisine uygun bir servis hizmeti sunmakta olan Ümraniye Arçelik Servisi hizmetlerimiz ile çok daha kısa süreler içerisinde arızaların giderilmesi sağlanabilmektedir.

 

Bu noktada buzdolabı modellerinde oldukça sık bir şekilde karşılaşılan sorunların başında, buzdolabının soğutmaması ve devamlı olarak çalışmasıdır. Acıbadem Arçelik Servisi hizmetlerimiz kapsamında gezici ekiplerimiz tam donanımlı vaziyette adresinize gelerek Arçelik markalı buzdolabı modelinizde yaşadığınız soğutmama ve devamlı çalışma sorununa müdahale etmektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle teknik ekibimiz açısından buzdolabında gaz kaçağı olup olmadığını kontrol etmektedir.

 

Eğer Arçelik buzdolabı modelinde gaz kaçağı tespit edilmesi halinde gaz kaçağının esas noktası onarılarak, gaz seviyesi ideal seviyeye getirilmektedir. Bunun dışında da ekovat basınçtan düşmüş olabilir. Bu durumda da teknik ekibimiz ekovat basıncısını ideal seviyeye yeniden getirmektedir.

 

Bunun dışında da gaz tıkanması halinde kesinlikle ilgili tıkanma noktasını tam donanımlı cihazlar vasıtası ile çok daha hızlı bir şekilde açarak, buzdolabının yeniden ilk günkü performansında ve verimliliğinde soğutması ve normal düzende çalışması sağlanmaktadır.

 

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Boba.js
Haziran 2014 için 12 Yeni jQuery Eklentiler
css_puns_07
CSS Puns & Şakalar ve komik css yapıtları

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz