18 Temmuz 2014 buzdolabi

Buzdolabı soğutmuyor, devamlı çalışıyor

buzdolabi

Gelişen teknolojinin sunmakta olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte Arçelik markasının beyaz eşya teknolojisindeki üstün yaklaşımı ile çok daha hızlı bir şekilde buzdolabı teknolojisi gelişmeye devam ediyor. Günümüz teknoloji dünyasında, buzdolapları modern ve çağdaş teknolojisinin en önemli beyaz eşya teknolojilerinin başında geliyor.

 

Arçelik markalı buzdolabı modellerinin yüksek ve üstün teknolojisine uygun bir servis hizmeti sunmakta olan Ümraniye Arçelik Servisi hizmetlerimiz ile çok daha kısa süreler içerisinde arızaların giderilmesi sağlanabilmektedir.

 

Bu noktada buzdolabı modellerinde oldukça sık bir şekilde karşılaşılan sorunların başında, buzdolabının soğutmaması ve devamlı olarak çalışmasıdır. Acıbadem Arçelik Servisi hizmetlerimiz kapsamında gezici ekiplerimiz tam donanımlı vaziyette adresinize gelerek Arçelik markalı buzdolabı modelinizde yaşadığınız soğutmama ve devamlı çalışma sorununa müdahale etmektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle teknik ekibimiz açısından buzdolabında gaz kaçağı olup olmadığını kontrol etmektedir.

 

Eğer Arçelik buzdolabı modelinde gaz kaçağı tespit edilmesi halinde gaz kaçağının esas noktası onarılarak, gaz seviyesi ideal seviyeye getirilmektedir. Bunun dışında da ekovat basınçtan düşmüş olabilir. Bu durumda da teknik ekibimiz ekovat basıncısını ideal seviyeye yeniden getirmektedir.

 

Bunun dışında da gaz tıkanması halinde kesinlikle ilgili tıkanma noktasını tam donanımlı cihazlar vasıtası ile çok daha hızlı bir şekilde açarak, buzdolabının yeniden ilk günkü performansında ve verimliliğinde soğutması ve normal düzende çalışması sağlanmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz