2 Aralık 2013

En İyi Kameralı Akıllı Telefon Elife E7

Çin akıllı telefon pazarında söz sahibi olan Gionee firması, geçtiğimiz günlerde Elife E7 isimli yeni akıllı telefon modelini duyurdu ve bu cihaz Android telefonlarında en iyi kemara özelliklerine sahip olacak. Elife E7 akıllı telefon modelinde ilk olarak dikkatimizi çeken özellikler arasında, 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması ve Gorilla Glass 3 ile sağlam bir yapısı olması geliyor.

Elife E7 modeli, 2.2 GHz hızında dört çekirdekli işlemcilere sahip. Ayrıca cihazın iki farklı 3 GB ram ve 2 GB ram özelliklerine sahip iki farklı modeli mevcut. Bu cihazı diğer cihazlardan ayıran özelliği ise 16 megapiksellik eşsiz bir kemeraya sahip olması. Ön tarafında ise 8 megapiksellik bir kemara yer alıyor. Android işletim sistemine sahip bu cihaz, 2500 mAH değerinde bir bataryaya da sahip.

Elife E7 akıllı telefon modeli piyasaya yeşil, sarı, turuncu, pembe, beyaz gibi bir çok farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Elife E7 çıkış tarihi Çin pazarında resmi olarak Aralık ayında satışa sunulacak. Elife E7 fiyatı ise 525 dolar olması bekleniyor. Yeni akıllı telefon modeli, sadece Çin pazarında sınırlı kalmayarak, 2014 yılı itibariyle diğer farklı ülkelerin pazarlarına giriş yapması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz