İnternet Dünyası

En İyi Kameralı Akıllı Telefon Elife E7

Çin akıllı telefon pazarında söz sahibi olan Gionee firması, geçtiğimiz günlerde Elife E7 isimli yeni akıllı telefon modelini duyurdu ve bu cihaz Android telefonlarında en iyi kemara özelliklerine sahip olacak. Elife E7 akıllı telefon modelinde ilk olarak dikkatimizi çeken özellikler arasında, 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması ve Gorilla Glass 3 ile sağlam bir yapısı olması geliyor.

Elife E7 modeli, 2.2 GHz hızında dört çekirdekli işlemcilere sahip. Ayrıca cihazın iki farklı 3 GB ram ve 2 GB ram özelliklerine sahip iki farklı modeli mevcut. Bu cihazı diğer cihazlardan ayıran özelliği ise 16 megapiksellik eşsiz bir kemeraya sahip olması. Ön tarafında ise 8 megapiksellik bir kemara yer alıyor. Android işletim sistemine sahip bu cihaz, 2500 mAH değerinde bir bataryaya da sahip.

Elife E7 akıllı telefon modeli piyasaya yeşil, sarı, turuncu, pembe, beyaz gibi bir çok farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Elife E7 çıkış tarihi Çin pazarında resmi olarak Aralık ayında satışa sunulacak. Elife E7 fiyatı ise 525 dolar olması bekleniyor. Yeni akıllı telefon modeli, sadece Çin pazarında sınırlı kalmayarak, 2014 yılı itibariyle diğer farklı ülkelerin pazarlarına giriş yapması bekleniyor.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
dosya uzantıları gizleme
Dosya adı uzantılarını gösterme veya gizleme
Layrs_Control
15 Adet ücretsiz Tasarımcılar için Photoshop eklentileri

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage