İnternet Dünyası

En İyi Kameralı Akıllı Telefon Elife E7

0

Çin akıllı telefon pazarında söz sahibi olan Gionee firması, geçtiğimiz günlerde Elife E7 isimli yeni akıllı telefon modelini duyurdu ve bu cihaz Android telefonlarında en iyi kemara özelliklerine sahip olacak. Elife E7 akıllı telefon modelinde ilk olarak dikkatimizi çeken özellikler arasında, 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması ve Gorilla Glass 3 ile sağlam bir yapısı olması geliyor.

Elife E7 modeli, 2.2 GHz hızında dört çekirdekli işlemcilere sahip. Ayrıca cihazın iki farklı 3 GB ram ve 2 GB ram özelliklerine sahip iki farklı modeli mevcut. Bu cihazı diğer cihazlardan ayıran özelliği ise 16 megapiksellik eşsiz bir kemeraya sahip olması. Ön tarafında ise 8 megapiksellik bir kemara yer alıyor. Android işletim sistemine sahip bu cihaz, 2500 mAH değerinde bir bataryaya da sahip.

Elife E7 akıllı telefon modeli piyasaya yeşil, sarı, turuncu, pembe, beyaz gibi bir çok farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Elife E7 çıkış tarihi Çin pazarında resmi olarak Aralık ayında satışa sunulacak. Elife E7 fiyatı ise 525 dolar olması bekleniyor. Yeni akıllı telefon modeli, sadece Çin pazarında sınırlı kalmayarak, 2014 yılı itibariyle diğer farklı ülkelerin pazarlarına giriş yapması bekleniyor.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
İninal Kart
weekly_inspiration2_07
Haftalık İlham için güzel siteler

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz