25 Ağustos 2015

Evden kaçış oyunları!

Artan iş dünyası stresi ile birlikte insanlar çok farklı alanlarda streslerini azaltma eğilimine girdiler. Daha önceleri çeşitli oyun konsolları, arkadaşlarla bir yerlerde oturup bir şeyler içmek gibi nispeten daha az efor sarfettiren ve dinlendirici özelliği olan aktiviteler seçilirken şimdilerde ise zihni çalıştıran, analitik düşünmeye katkı sağlayan evden kaçış oyunu gibi aktiviteler sıklıkla tercih ediliyor.

Bu noktada bir çok seçenek arasından doğru işletme ve hikayeyi seçmek önemli. Özellikle İstanbul’da çok sayıda evden kaçış oyunu hizmeti veren işletme var ancak kısıtlı kurguları, hikayelerdeki anlaşılmaz eksiklikler, dekorun çok kötü olması gibi etkenler oyundan keyif alınamamasına neden olabiliyor. İşte bu noktada size önerim daha önce de denediğim “The Patronn” olacaktır.

Kadıköy Osman Ağa Mahallesi’nde merkezi konumu ile de cezbedici olan bu işletme Türkiye’de bulunan evden kaçış oyunu hizmeti veren işletmeler arasında parmakla gösterilecek yerlerden bir tanesi. İşinde profesyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımları ile son derece keyifli bir kaçış oyunu deneyimi sunan The Patronn sizin için biçilmiş kaftan.

Rezervasyon ve bilgi almak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi No: 85/A Kadiköy – İSTANBUL

E-Posta:

web@thepatronn.com

Araçla gelen misafirlerimiz için PATRONN‘un 100 mt. yakınında 3 adet özel otopark bulunmaktadır.

Telefon:

 0216 347 78 76

Evden kaçış oyunları!” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz