İncelemeler

Evden kaçış oyunları!

0

Artan iş dünyası stresi ile birlikte insanlar çok farklı alanlarda streslerini azaltma eğilimine girdiler. Daha önceleri çeşitli oyun konsolları, arkadaşlarla bir yerlerde oturup bir şeyler içmek gibi nispeten daha az efor sarfettiren ve dinlendirici özelliği olan aktiviteler seçilirken şimdilerde ise zihni çalıştıran, analitik düşünmeye katkı sağlayan evden kaçış oyunu gibi aktiviteler sıklıkla tercih ediliyor.

Bu noktada bir çok seçenek arasından doğru işletme ve hikayeyi seçmek önemli. Özellikle İstanbul’da çok sayıda evden kaçış oyunu hizmeti veren işletme var ancak kısıtlı kurguları, hikayelerdeki anlaşılmaz eksiklikler, dekorun çok kötü olması gibi etkenler oyundan keyif alınamamasına neden olabiliyor. İşte bu noktada size önerim daha önce de denediğim “The Patronn” olacaktır.

Kadıköy Osman Ağa Mahallesi’nde merkezi konumu ile de cezbedici olan bu işletme Türkiye’de bulunan evden kaçış oyunu hizmeti veren işletmeler arasında parmakla gösterilecek yerlerden bir tanesi. İşinde profesyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımları ile son derece keyifli bir kaçış oyunu deneyimi sunan The Patronn sizin için biçilmiş kaftan.

Rezervasyon ve bilgi almak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi No: 85/A Kadiköy – İSTANBUL

E-Posta:

web@thepatronn.com

Araçla gelen misafirlerimiz için PATRONN‘un 100 mt. yakınında 3 adet özel otopark bulunmaktadır.

Telefon:

 0216 347 78 76

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
NBA 2K16
253247-aaheader-600x350
Wolfenstein: The New Order (PC) İnceleme

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz