İnternet Dünyası Sosyal Medya

Facebook PPC reklam ile Etkili İş Pazarlama

wordpress-facebook
0

Pay-tıklama başına reklam (PPC) ölçülen ve odaklanmış şekilde çevrimiçi reklâm için bir yoldur.Arama motorları tarafından PPC eserleri bir web sayfasında reklamınızı görmek kaç kez gelen, sadece potansiyel müşterilerin elde tıklamalar için değil şarjdır. Google Adwords ve Microsoft adCenter büyük iki PPC şirketlerdir. Facebook ayrıca bir ödeme tıklama başına bazında Facebook kitlesel ulaşamayacağı yoluyla iş piyasası için izin PPC reklamcılık hizmetleri sunmaktadır.

Eğer yaş, eğitim düzeyi, kişisel ilgi, cinsiyet ve yere göre hedefliyorsak Facebook PPC tam size uygun

çünkü Facebook benzersiz bir online reklamcılık platformudur. Kullanıcılarının sisteme kendilerini ve tüketici tercihleri hakkında çok daha fazla bilgi girilmiş çünkü Facebook’un son derece rafine hedefleme rakiplerinin hepsinden daha iyidir.

Facebook görmenizi sağlar gördükleri zaman umutları reklamlarınızı ne sıklıkta tıkladığını gösterir . Amacınız marka bilinirliği veya sayfa izlenimi artırmak için ise bu sayı özellikle önemlidir. Amacınız Facebook reklamcılık para yapmak Ama eğer, o zaman daha önemlidir sayısı gerçekte dönüşüm oranları (CR) ‘dir. CR kaç kişi gerçekten bir ürün satın almak ya da bültene kaydolma anlamına gelir mi, teklifini dönüştürüyoruz gösterir. Reklamınızı gören ve tıklamayan yoktur. İnsanlar için ücret değil çünkü dönüşüm oranı tıklama oranlı daha önemlidir.

Insanlar harekete geçmek ve tekliflerle ilgili dönüştürmek için olsun reklamlar yazın.Sunduğunuz ne için iyi umutları hedef kitleye hedefleyerek bunu yapın. Onları görmüş olabilir benzer teklifler karşılaştırıldığında sizin sunan eşsiz anlamını özlü ifadeler bunları söylüyorum tarafından eylem için güçlü bir çağrı verin. Bu fiyat, özellik veya bonus olabilir. Ayrıca müşteriler için olan mevcut özel teklifler dahil ettiğinizden emin olun.

Trafik iyi dönüştürür birini bulmak için Facebook kampanyası test bölmek için birden fazla reklam oluşturun(Marka Trafiği). Dönüşüm oranlarının belirlenmesinde tam olarak ne emin olabilirsiniz böylece izlemek her reklam, sadece tek bir değişiklik yapmak önemlidir. Eğer testi ayırabilirsiniz değişkenlerin bazıları reklamın başlığı, size getirmek açılış sayfası, resim, hatta ürün sunan vardır. Bunlar reklamın kendisi yapabilir tüm değişiklikler vardır. Ayrıca, demografik ve tercihleri ve platform reklamverenler veren diğer tüm dinamikleri Facebook kullanıcılarının hedeflemelerini sonsuz değişiklikler yapabilirsiniz. Size sadece mevcut bir reklam kopyalayın ve ardından reklam için bir değişken değiştirmenize olanak sağlayan bir “oluşturma Benzer İlan” özelliği vardır çünkü Facebook’taki testi bölmek basittir. Birkaç farklı reklamlar için bu birkaç kez yapın ve gerçekten Facebook’taki dönüşümlerini yapmak için neyin işe yaradığını bulmak için yola çıkın !

Tavsiyelerimiz umarım işinize yarar :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
twitterdetakipedilecekler
Twitter’da takip etmeniz gereken tasarımcılar
ofis mobilyaları
Ofis mobilyaları

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz