Sosyal Medya Wordpress Wordpress eklentileri

Facebook Wpress V.2,0 / WordPress Eklenti

wordpress-facebook
0

Facebook Wpress V.2,0 / WordPress Eklenti

WordPress facebook eklentisi artık birçok internet kullanıcısı ve sitelerinden gelir elde etmek isteyen kişiler için bir gelir kaynağı durumuna dönüşmüştür. Dünyanın en çok ziyaret edilen sosyal ağ olan facebook’u sizde blog sitenize ya da başka bir konuda açtığınız sitenize ekleyerek bu işten gelir kaynağı sağlayabilirsiniz. WordPress facebook eklentisi sizlere birçok avantaj kazandırmaktadır. Yani kullanıcı ile facebook arasında adeta bir bağ kurmaktadır.

wordpress-facebook
Facebook wordpress eklentisi ile bloğunuzda yorum ve diğer özelliklere kendi facebook ismi ile yapabilir ve kendine ait facebook ismi ile sitenizde yorum yapabilmektedir. Bu işlemlerin hepsi çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. İlk aşama olan wordpress yönetim panelinize girdikten sonra WP-Admin kısmına girip eklentiyi yapacağınız bölümü açacaksınız. Eklentiler ve yeni ekle oradan da facebokk all butonuna tıkladıktan sonra ilk yapacağınız ilk aşama tamamlanmış olmaktadır.
Daha sonra wordpress entegre üzerinden facebook ile wordpress sitenizi birbirine bağlamanız gerekmektedir. Bu wordpress facebook eklentisi sizlere ve sitenize birçok avantajlar katmaktadır. Facebook ile bağlantılı çalışan wordpress facebook eklentisi artık wordpress panelinizden yükleyeceğiniz facebook entegresi ile giren kullanıcılar sitenizde ya da haber bloglarınızda kendi isimleri ile yorum yapabilir ve sitenizin değerini artırabilirsiniz. Siteler üzerinden para kazanmak için kullanım yapan kişiler wordpress facebook eklentisi sitelerine mutlaka eklemektedirler.
Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan facebook ile wordpress sitelerinizde entegreli olarak yapabilir sitenizin görünümüne büyük bir değişiklik yapabilirsiniz. Çoğu kullanıcının kullanıldığı wordpress temalar dünya genelinde birçok kişi tarafından da kullanılmaktadır.
Wordpress ürettiği eklentiler ve geliştirdiği yazılımlar ayrıca yeni teknolojiye uygun ürettiği temalar ile dünya genelinde ilk sıralara girmektedir. WordPress temaları insanların sitelerinde güzel bir görüntü vermekte olup ürettikleri yazılımlar ve yeni uygulamalar ile dünya sıralamalarına girmektedir.
Bunlarda sitenizi en iyi geliştirecek olan wordpress facebook eklentisi sitenizin yükselmesinde ve dünyanın en büyük sosyal ağ paylaşım platformu olan facebook ile entegreli olan faceook wordpress eklentisi sitenizi kullanıcı gelmesinde büyük bir etkisi olmaktadır. Sitenize gelen kullanıcıların sitenizde kendi isimleri ile yorum yapma imkânı sağlayan wordpress facebokk eklentisi internet sitelerinde iş yapanalar işin büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Wordpress facebook eklentisi sitenize giren kullanıcılar tarafından sitenizin örneğin haber sitesi olduğu zaman kendi isimleri ile yorum yapabilme imkânı sağlamaktadır. Sitenizin önceliğini Google sırasında ön plana çıkaran wordpress facebook eklentisi haber sitelerinde genellikle çok fazla kullanılmaktadır. Örneğin sizin bir haber sitenizin olduğunda insanların haber bölümüne yorum yapabilmeleri için çok büyük kolaylık sağlayan wordpress facebook eklentisi haber bölümlerinde kullanıcılarınızın kendi isimleri ile fotoğrafların ve videolarınızın altına yorum yapabilme imkânı sağlamaktadır.
Wordpress facebook eklentisi ile facebook ile uygulama panelinizle entegreli çalıştığı için haber sitelerinize gelen kullanıcılar için büyük avantaj sağlamaktadır. WordPress facebook eklentisini wordpress panelinize ekleyerek sitelerinize giren kullanıcılar için kendi isimleri ile yorum yapma imkânı verebilirsiniz

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
eklenti-eklemek
Kırık Linklerinizi Bu Eklentiyle Güncelleyebilirsiniz
4-professional-favicon
Küçük faviconlar ve büyük markalar #1

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz