İnternet Dünyası

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

sultanbeyli-arcelik-servisi
0

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

Arçelik markalı tüm ürünleriniz için Ataşehir’de bakım, onarım ve parça değişimi için hizmet veriyoruz. Teknik servis konusunda deneyimli uzman kadromuz ile Fikirtepe Arçelik servisi olarak uzun yıllardır halkımıza kaliteli ve nitelikli hizmet veriyor, sorunlara çözüm getiriyoruz. Tüm beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve elektrikli ev aletlerinizde oluşabilecek problemler için bizi arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Kombi – klima ya da çamaşır makinesi gibi ürünler için periyodik bakım yapıyor, cihazlarınızı yeniliyor ve ömürlerini uzatıyoruz.
Fikirtepe’de yaşıyorsanız bizi arayabilir, hızlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bakım ve onarım işlerinde müşterilerin en mağdur oldukları nokta yedek parçalar için uzun süreli beklemelerin olmasıdır. Oysa ki tüm bu ürünler sürekli olarak kullanıldıkları için bekleme süresinin
en aza indirilmesi gerekir. Bu amaçla, firmamız yedek parça stoklarını devamlı olarak ikmal etmekte ve müşterilerine gereksiz beklemeler yaşatmamaktadır. Uzman ekibimiz sorunu en kısa sürede ve doğru olarak tesbit ederek kaliteli ve kalıcı çözüm getirir. Arçelik servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Bakım ve onarım konusundaki bir diğer önemli nokta da sorunun en baştan doğru olarak tayin edilmesidir. Bunun yapılması, sizleri gereksiz bekleme sürelerinden, mükerrer işlemlerden ve abartılı masraflardan korur. Bu nedenle, cihazlarınızın emin ellere teslim edilmesi çok önemli bir husustur. Arçelik markalı tüm ürünlerinizde Fikirtepe Arçelik servisi olarak sizlere hızlı ama kaliteli hizmeti garanti ediyoruz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
ferroli
Uzun Ömürlü Bir Kombi İçin Özel İstanbul Ferroli Servis!
Illuminati1
Neslimizin beyni yıkanıyor haberi yok

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz