5 Mart 2015 sultanbeyli-arcelik-servisi

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

Arçelik markalı tüm ürünleriniz için Ataşehir’de bakım, onarım ve parça değişimi için hizmet veriyoruz. Teknik servis konusunda deneyimli uzman kadromuz ile Fikirtepe Arçelik servisi olarak uzun yıllardır halkımıza kaliteli ve nitelikli hizmet veriyor, sorunlara çözüm getiriyoruz. Tüm beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve elektrikli ev aletlerinizde oluşabilecek problemler için bizi arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Kombi – klima ya da çamaşır makinesi gibi ürünler için periyodik bakım yapıyor, cihazlarınızı yeniliyor ve ömürlerini uzatıyoruz.
Fikirtepe’de yaşıyorsanız bizi arayabilir, hızlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bakım ve onarım işlerinde müşterilerin en mağdur oldukları nokta yedek parçalar için uzun süreli beklemelerin olmasıdır. Oysa ki tüm bu ürünler sürekli olarak kullanıldıkları için bekleme süresinin
en aza indirilmesi gerekir. Bu amaçla, firmamız yedek parça stoklarını devamlı olarak ikmal etmekte ve müşterilerine gereksiz beklemeler yaşatmamaktadır. Uzman ekibimiz sorunu en kısa sürede ve doğru olarak tesbit ederek kaliteli ve kalıcı çözüm getirir. Arçelik servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Bakım ve onarım konusundaki bir diğer önemli nokta da sorunun en baştan doğru olarak tayin edilmesidir. Bunun yapılması, sizleri gereksiz bekleme sürelerinden, mükerrer işlemlerden ve abartılı masraflardan korur. Bu nedenle, cihazlarınızın emin ellere teslim edilmesi çok önemli bir husustur. Arçelik markalı tüm ürünlerinizde Fikirtepe Arçelik servisi olarak sizlere hızlı ama kaliteli hizmeti garanti ediyoruz.

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz