İnternet Dünyası

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

sultanbeyli-arcelik-servisi

FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

Arçelik markalı tüm ürünleriniz için Ataşehir’de bakım, onarım ve parça değişimi için hizmet veriyoruz. Teknik servis konusunda deneyimli uzman kadromuz ile Fikirtepe Arçelik servisi olarak uzun yıllardır halkımıza kaliteli ve nitelikli hizmet veriyor, sorunlara çözüm getiriyoruz. Tüm beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve elektrikli ev aletlerinizde oluşabilecek problemler için bizi arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Kombi – klima ya da çamaşır makinesi gibi ürünler için periyodik bakım yapıyor, cihazlarınızı yeniliyor ve ömürlerini uzatıyoruz.
Fikirtepe’de yaşıyorsanız bizi arayabilir, hızlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bakım ve onarım işlerinde müşterilerin en mağdur oldukları nokta yedek parçalar için uzun süreli beklemelerin olmasıdır. Oysa ki tüm bu ürünler sürekli olarak kullanıldıkları için bekleme süresinin
en aza indirilmesi gerekir. Bu amaçla, firmamız yedek parça stoklarını devamlı olarak ikmal etmekte ve müşterilerine gereksiz beklemeler yaşatmamaktadır. Uzman ekibimiz sorunu en kısa sürede ve doğru olarak tesbit ederek kaliteli ve kalıcı çözüm getirir. Arçelik servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Bakım ve onarım konusundaki bir diğer önemli nokta da sorunun en baştan doğru olarak tayin edilmesidir. Bunun yapılması, sizleri gereksiz bekleme sürelerinden, mükerrer işlemlerden ve abartılı masraflardan korur. Bu nedenle, cihazlarınızın emin ellere teslim edilmesi çok önemli bir husustur. Arçelik markalı tüm ürünlerinizde Fikirtepe Arçelik servisi olarak sizlere hızlı ama kaliteli hizmeti garanti ediyoruz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
8-research-write
Nasıl orijinal yazı yazabilirim ?
Logo
Kara Para Aşk 5.Bölüm
1 Comment

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage