İnternet Dünyası

Freelance çalışmanın avantajları

evdecalismak
0

Merhabalar. Bugün ki konumuz Freelance olarak hizmet veren arkadaşlar. Eğer sizde Freelance olarak çalışma hayalleri kuruyorsanız  kesinlikle makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

 

Birçok tasarımcı kendine çevre edinmek ister. Çevre edinmek sizin popülerlik seviyenizi arttır. Tabii popülerlik artarsa sizin aldığınız ücrette de artış olur haliyle. Peki Freelance Avantajları  neler ?

 

Freelance Avantajları

Kendi işinin patronu

apple-samsung

En sevdiğim özelliklerden birisi bu özellik. Çünkü kimse sana emir vermiyor. Şunu yap şunu getir veyahut rapor sunmanı istemiyor. Kendi kendine isteğin gün izin verebilirsin :). İstediğin gibi çalışabilirsin. Ne karışan ve  ne sana emir vermek isteyen :). Tabii bu daha rahat çalışmanızı sağlıyor :).

Esnek Zaman

internetin-egitime-katkisi

Zaman kaygısı olmadan çalışmak ne kadar güzel değil mi ? Alırsın kahveni mis gibi işine istediğin saatte başlarsın. Ben olsam tercihen saat 9 veyahut 10 dan sonra başlardım :). Gece çalışması yapmak çok eğlenceli oluyor ama erken yatmak istersem erken yatardım :). Nasıl olsa zaman bana çalışıyor bu sefer.

Evde çalışmak

evdecalismak

Evde çalışma avantajı çok güzel bir avantaj. Çünkü istediğin giysi ile çalışabilirsin. İstersen yataktan hiç çıkma :). Yatarak çalış. Kim karışıyor ki (anneniz dışında Cool). Yada kanepe de yatarak çalış. Al kahveni mis gibi otur çalış arkadaş :). Ben kahve çok içerim o yüzden hep kahve örneğini veriyorum he. Yoksa sen sütü seviyorsan al sütünü iç  Wink.

Sevmediğiniz insanlardan uzak durma şansı.

yanlizkalma

Bir firmada çalıştığınızı düşünelim. Eğer bir insanı sevmiyorsanız ofis ortamında çalışan size yaptığınız iş hiç zevk vermeyebilir. Ve her gün eve gitmek için saatleri hatta dakikaları sayarsınız. Ama evde olursanız istediğiniz kişi ile görüşüp görüşmemek size kalmış.

Sınırsız Maaş

para

En sevdiğim noktalardan birisi :). İstediğin kadar kazanabiliyorsun çünkü işini iyi yaptığın zaman müşteri seni her zaman buluyor :).

Dezavantajları da başka bir makalemizde anlatacağım :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Microsoft’tan Surface 2 Tableti
web-design-tutorials_19
Web Tasarımcıları için 20 En Duyarlı Web Tasarım Eğitimi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz