İnternet Dünyası

Freelance Dezavantajları

Web-Designing
0

 Freelance Çalışmanın Dezavantajları

Merhaba arkadaşlar. Daha önce sizlere Freelance çalışmanın avantajları ve Freelance kılavuzu part1 adlı makalelerimiz de sizlere yazmıştık :). Bu makalemizde ise Freelance çalışmanın Dezavantajlarını konu edineceğiz.

Freelance olarak çalışmak çok güzel olarak gözüküyor fakat avantajları olduğu kadar dezavantajları da var maalesef. İşte o dezavantajlar ;

Uzun Saatler Boyu Bilgisayarda Kalmak

Clock

Freelance olarak çalışmanın en büyük dezavantajlarından birisi maalesef uzun saatler boyu bilgisayarda kalmak. Yani geceniz gündüzünüz belli değil. Öyle bir plan yapmanız lazım ki işleri yetiştirebilesiniz. Bu işler bazen o kadar fazla olacak ki uzun saatler bilgisayarda kalmak zorunda kalacaksınız. Ama normal bir işte çalıştığınız zaman böyle bir sorun olmayacak.

Evde çalışmak

Evde Çalışmak size çok daha güzel gelebilir fakat her insan işte olduğu gibi evde aynı verimi gösteremeyebilir. İşte bu çok büyük sorunlar yaratabilir. Çünkü işte belirli bir sistem var ve beyin istese de istemese de bu sisteme uyuyor.

Belirsiz Maaş

para

Serbest piyasada olduğunuzdan dolayı alacağınız para asla belli olmaz.  Bu durumda sizi acayip derece de sıkıntıya sokabilir. Çünkü herkesin ödemesi gereken faturaları ve diğer giderleri var.

Hasta olmak

Normal bir iş yerinde çalışırken hasta olsanız bile raporunuzu götürür paranızı alırsınız. Ama iş freelance olmaya gelince biraz sakata geliyorsunuz maalesef :).

Şuanda aklıma gelenleri yazmaya çalıştım :). Eğer aklıma gelirse Freelance Dezavantajları 2 olarak yazacağım inşallah sizlere :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpress-facebook
Facebook PPC reklam ile Etkili İş Pazarlama
toshiba
Kalite ile Hesaplı Hizmetin Adresi: Özel Toshiba Servisi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz