Android

Fruit Shoot Android Oyun İncelemesi

fruit-600x480
0

Bu tür oyunlar hep sevilmiştir, bu oyun da düşünüldüğü gibi çok ilgi gördü. Fruit Shoot’ta tek yapmanız gereken hayvanların veya objelerin üzerine konulmuş olan meyveleri vurmak. Tabii bu meyveleri vurmak sandığınızdan daha zor.

İlk bölümde karşınıza üstünde 2 adet muz olan bir ayı çıkıyor, hedef muzları vurmak. Oyunda şiddet unsurları oyunun türüne göre biraz fazla olmuş, mesela ayının üzerindeki muzları değil de ayının yüzünü vurursanız ekran kana bulanıyor. İlk bölümü geçtikten sonra oyun zorlaşıyor, artık hayvanların üzerindeki meyveler hareket etmeye başlıyor ki bu da oyunu çok zorlaştırıyor, ayrıca bölümü başarıyla tamamlayabilmek için daha fazla meyve vurmanız gerekiyor. Oyunun kontrolleri ve oyuna alışmak çok kolay, sadece tek yapmanız gereken ekranın ortasındaki yayı parmağınızı ekrandan kaydırarak germek ve meyveleri vurmak.

fruit-600x480

Ekrana dokunduğunuzda atacağınızın okun nereye gideceğini gösteren bir çizgi beliriyor, böylece isabetli atışlar yapmayı kolaylaştırmış hale getiriyorsunuz. Fakat yayı ne kadar gerdiğinize dikkat etmeniz gerek aksi taktirde ok fazla uzağa gidebilir. Genelde bu tarz oyunlarda fazla bölüm seçeneği olmaz ama bu oyunda size 90 bölüm ve üç senaryo oynama imkanı veriliyor. Ayrıca arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz bir mod da var.

Grafik olarak çok pürüzsüz ve yumuşak grafiklere sahip ve oyun rengarenk.  Fruit Shoot’a Google Play Store’dan ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca Fruit Shoot, şu anda Play Store’da ilk 10 oyun arasına girmeyi başarmış durumda.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Samsung Galaxy S (i9000) Nasıl Rootlanır?
Samsung Galaxy Young Nasıl Unrootlanır?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz