20 Ekim 2014 fruit-600x480

Fruit Shoot Android Oyun İncelemesi

Bu tür oyunlar hep sevilmiştir, bu oyun da düşünüldüğü gibi çok ilgi gördü. Fruit Shoot’ta tek yapmanız gereken hayvanların veya objelerin üzerine konulmuş olan meyveleri vurmak. Tabii bu meyveleri vurmak sandığınızdan daha zor.

İlk bölümde karşınıza üstünde 2 adet muz olan bir ayı çıkıyor, hedef muzları vurmak. Oyunda şiddet unsurları oyunun türüne göre biraz fazla olmuş, mesela ayının üzerindeki muzları değil de ayının yüzünü vurursanız ekran kana bulanıyor. İlk bölümü geçtikten sonra oyun zorlaşıyor, artık hayvanların üzerindeki meyveler hareket etmeye başlıyor ki bu da oyunu çok zorlaştırıyor, ayrıca bölümü başarıyla tamamlayabilmek için daha fazla meyve vurmanız gerekiyor. Oyunun kontrolleri ve oyuna alışmak çok kolay, sadece tek yapmanız gereken ekranın ortasındaki yayı parmağınızı ekrandan kaydırarak germek ve meyveleri vurmak.

fruit-600x480

Ekrana dokunduğunuzda atacağınızın okun nereye gideceğini gösteren bir çizgi beliriyor, böylece isabetli atışlar yapmayı kolaylaştırmış hale getiriyorsunuz. Fakat yayı ne kadar gerdiğinize dikkat etmeniz gerek aksi taktirde ok fazla uzağa gidebilir. Genelde bu tarz oyunlarda fazla bölüm seçeneği olmaz ama bu oyunda size 90 bölüm ve üç senaryo oynama imkanı veriliyor. Ayrıca arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz bir mod da var.

Grafik olarak çok pürüzsüz ve yumuşak grafiklere sahip ve oyun rengarenk.  Fruit Shoot’a Google Play Store’dan ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca Fruit Shoot, şu anda Play Store’da ilk 10 oyun arasına girmeyi başarmış durumda.

Fruit Shoot Android Oyun İncelemesi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz