İnternet Dünyası

Genel Anlamda Google ve Servisleri

0

Google dünyanın en büyük arama motorlarından biridir. Milyarlarca insan google arama motorunu kullanmaktadır. Bu kadar çok insana hizmet veren google ve servislerini birazda olsa tanımak gerekmektedir. Google arama motoruna girip herhangi ihtiyaç duyduğunuz bir konuda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. İnsanların bir çok farklı konularda ulaşmak istediği bilgileri Google size sunmaktadır.

Ayrıca Google ve servislerinden yararlanarak sizde kendinize bir site oluşturabilir ve bu sitenizi google sayesinde birçok insanla paylaşabilirsiniz. Bilgi odaklı çalışan google insanların ulaşmak istedikleri bütün bilgileri ve görselleri birkaç dokunuşta sizin önünüze koymaktadır. Google, her geçen gün kendisini, algoritmalarımı ve servislerini geliştirmeye çalışır. Böylelikle kaliteli bir içerik ve bilgi akışı sağlayan Google, kendi hizmetlerinde her daim güncel tutmuş olabiliyor. Nitekim daha önce var olan bir çok arama motorunun kısa süre içerisinde önüne geçmesinde ki en temel neden de budur. Doğrudan kullanıcı odaklı, güncel ve gelişen bir yapı sunuyor olması.

İhtiyaçlarınız Google’da….

Google, artık basit bir arama motoru değil. Kendisi resmen bir teknoloji dünyası konumunda. Email servisinden, blog, harita ya da depolama gibi alanlara kadar çok farklı konularda insanlara inanılmaz kaliteli hizmetler sunuyor. Bu sayede sadece basit bir şekilde arama yapmak ile kalmıyoruz, tamamen ücretsiz bir şekilde internet üzerinde ki çoğu ihtiyacımızı Google sayesinde güvenli bir biçimde giderme şansına da tek tık ile sahip oluyoruz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
google-webdesigner
Google Web Tasarımcısı: HTML5 kullanarak, Canlı fikirler üretmek
2014pazarlama
Seo için Resim seçimi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz