İnternet Dünyası

Genel Anlamda Google ve Servisleri

Google dünyanın en büyük arama motorlarından biridir. Milyarlarca insan google arama motorunu kullanmaktadır. Bu kadar çok insana hizmet veren google ve servislerini birazda olsa tanımak gerekmektedir. Google arama motoruna girip herhangi ihtiyaç duyduğunuz bir konuda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. İnsanların bir çok farklı konularda ulaşmak istediği bilgileri Google size sunmaktadır.

Ayrıca Google ve servislerinden yararlanarak sizde kendinize bir site oluşturabilir ve bu sitenizi google sayesinde birçok insanla paylaşabilirsiniz. Bilgi odaklı çalışan google insanların ulaşmak istedikleri bütün bilgileri ve görselleri birkaç dokunuşta sizin önünüze koymaktadır. Google, her geçen gün kendisini, algoritmalarımı ve servislerini geliştirmeye çalışır. Böylelikle kaliteli bir içerik ve bilgi akışı sağlayan Google, kendi hizmetlerinde her daim güncel tutmuş olabiliyor. Nitekim daha önce var olan bir çok arama motorunun kısa süre içerisinde önüne geçmesinde ki en temel neden de budur. Doğrudan kullanıcı odaklı, güncel ve gelişen bir yapı sunuyor olması.

İhtiyaçlarınız Google’da….

Google, artık basit bir arama motoru değil. Kendisi resmen bir teknoloji dünyası konumunda. Email servisinden, blog, harita ya da depolama gibi alanlara kadar çok farklı konularda insanlara inanılmaz kaliteli hizmetler sunuyor. Bu sayede sadece basit bir şekilde arama yapmak ile kalmıyoruz, tamamen ücretsiz bir şekilde internet üzerinde ki çoğu ihtiyacımızı Google sayesinde güvenli bir biçimde giderme şansına da tek tık ile sahip oluyoruz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
andre-levy
Basit paralar ünlü karakterlere dönüştü !
2014pazarlama
Seo için Resim seçimi

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage