13 Aralık 2013

Google Beyaz Nexus 7 Hakkında Genel Bilgiler

Teknoloji alanındaki büyük firmalar birbirleri ile hep yarış halindedirler. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün çıkartılmış olmasın. İşte yeni çıkarılan cihazlardan biriside, Google ın yeni ürettiği, yeni nesil Beyaz Nexus 7‘nin haberini duyurdu. Çok yakında satışa sunulacağı belirtmişti.

İşte bu cihaz yani, Beyaz Nexus 7‘nin satışa sunulduğu resmi olarak açıklanmıştır. 2013 model Nexus 7, adından da anlaşılacağı üzere 7 inç bir ekran boyutuna sahip olmuştur. Cihaz gücünü çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4’ten almaktadır. 2GB Ram’in kullanıldığı model, 7 inçlik tabletler arasında hızla yükselen bir konuma sahiptir. Bilindiği üzere Google, yeni çıkan bir Android sürümünü ilk olarak kendi cihazlarına göndermektedir. Bu da Nexus cihazlarını diğer cihazlardan öne çıkaran en temel etkenlerin başında yer almaktadır. Google geçtiğimiz günlerde yeni nesil Beyaz Nexus 7’sini duyurarak, en kısa zaman içerisinde satışa sunacağını belirtmişti. İşte bu söz konusu cihaz, atılan tivit ile birlikte Nexus 7’nin satışa sunulduğu resmi olarak belirtilmiş oldu. 2013 model Nexus 7 kullanıcılarını mutlu edebilecek bir cihaz olarak görünüyor.

Meraklılarının çok istedikleri bu cihaza sahip olup, birçok yapmak istediklerini bu cihaz sayesinde yapıp mutlu olabileceklerdir. Cihazın daha başka bilinmeyen yönlerini de keşfedebilme olanağına kavuşacaklardır. Beyaz rengi sevenleri de çok mutlu edebilecek bir fırsat çıkmıştır.

Google Beyaz Nexus 7 Hakkında Genel Bilgiler” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz