İnternet Dünyası

Google Beyaz Nexus 7 Hakkında Genel Bilgiler

0

Teknoloji alanındaki büyük firmalar birbirleri ile hep yarış halindedirler. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün çıkartılmış olmasın. İşte yeni çıkarılan cihazlardan biriside, Google ın yeni ürettiği, yeni nesil Beyaz Nexus 7‘nin haberini duyurdu. Çok yakında satışa sunulacağı belirtmişti.

İşte bu cihaz yani, Beyaz Nexus 7‘nin satışa sunulduğu resmi olarak açıklanmıştır. 2013 model Nexus 7, adından da anlaşılacağı üzere 7 inç bir ekran boyutuna sahip olmuştur. Cihaz gücünü çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4’ten almaktadır. 2GB Ram’in kullanıldığı model, 7 inçlik tabletler arasında hızla yükselen bir konuma sahiptir. Bilindiği üzere Google, yeni çıkan bir Android sürümünü ilk olarak kendi cihazlarına göndermektedir. Bu da Nexus cihazlarını diğer cihazlardan öne çıkaran en temel etkenlerin başında yer almaktadır. Google geçtiğimiz günlerde yeni nesil Beyaz Nexus 7’sini duyurarak, en kısa zaman içerisinde satışa sunacağını belirtmişti. İşte bu söz konusu cihaz, atılan tivit ile birlikte Nexus 7’nin satışa sunulduğu resmi olarak belirtilmiş oldu. 2013 model Nexus 7 kullanıcılarını mutlu edebilecek bir cihaz olarak görünüyor.

Meraklılarının çok istedikleri bu cihaza sahip olup, birçok yapmak istediklerini bu cihaz sayesinde yapıp mutlu olabileceklerdir. Cihazın daha başka bilinmeyen yönlerini de keşfedebilme olanağına kavuşacaklardır. Beyaz rengi sevenleri de çok mutlu edebilecek bir fırsat çıkmıştır.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
İnternet Sitelerinde Güncel İçeriğin Önemi
webdesigninspiration_june_08
Haftalık Web & Mobil Yaratıcılık serisi #2

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz