İnternet Dünyası

Google maps değişiyor

pegmanlive2
0

Günümüzde İnternet denildiğinde aklımıza ilk gelen kelime nedir ? Tabii ki Google. Google şirketi Lary Page ve Sergey Brin tarafından garajda kurulan bir firmadır.

Yanlışlık yok yani bir garajda ortaya çıkan bu dev şirketin temellerini atmak tabii ki de kolay olmadı. Ama  her zor işin bir ödülü var sanırım. Google günümüzde dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı halini aldı. Ayrıca internet piyasasını eline geçirmeyi başardı. Şimdi ise en son icatı olan Google Glass(Google Gözlüğü) adlı cihazını satıyor.

Google güncellemelerine devam ederken son güncellemesini Google Maps üzerinde gerçekleştirdi.

Google Maps ile birlikte haritada istediğiniz bir bölgeyi fotoğrafları ve videoları görebiliyor & izleyebiliyorsunuz. Aslında bu ilk başta insanlara şeytan işi gelmişti. Çünkü bazı insanlar nedense çok geri kafalılar. Mesela Osmanlı da Matbaa’nın geç gelmesi gibi. Ve resim yapmanın yasak olması da cabası yani.

#PegmanLive tagı altında yayımlanan bu harika değişikliğin ayrıntıları aşağıdaki videoda yer almaktadır :).
pegmanlive

pegmanlive2

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
mobilreklam
Mobil reklam tarih mi oluyor ?
mail
Pazarlama Metin Belgelerinin Email ile Çevirisi Yapılarak Ticari Anlaşma Sağlanması

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz