1 Aralık 2014 google-play-android

Google Play Türk geliştiriciler

Merhabalar. Bugün ki konumuz Türk geliştiriciler.  Google Play Store de bir sürü uygulama bulunmakta. Yalnız son zamanlarda Türk geliştiriciler bu konuda bayağı bir ilerlemeyi başardılar. Bu gerçekten onur verici bir durum. Ve bunu sonuna kadar desteklememiz gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle Türk kullanıcılar tarafından geliştirilen her türlü düzgün uygulamayı blogumuz da ücretsiz bir şekilde tanıtmayı planlamaktayız.

Bu nedenle eğer bir Android uygulama veyahut I Phone için bir uygulama yaptıysanız bunu ücretsiz şekilde paylaşabiliriz :). Maksadımız daha çok Türk girişimcilere destek olmak . Bu sayede Türkiye’mizi daha iyi bir şekilde ileriye taşımayı hedeflemekteyiz. Eğer sizinde geliştirmiş olduğunuz bir uygulama var ve bunun tanıtımını yapmak istiyorsanız ücretsiz olarak bize gönderebilir ve yayımlayabiliriz ^^ :).

Google Play Türk geliştiriciler” için 8 yorum

  1. Açıklayıcı ve girişimcilere destek için güzel bir makale olmuş ellerinize sağlık

  2. Bu konunun fotoğrafını aldım hocam, projem bittiğinde paylaşırsın umarım. 🙂

    Desteklerinizi bekleriz.

    İyi çalışmalar.

  3. saçma sapan gereksiz projelere destek veren yatırımcılar şu gençlere de el atsalar keşke

  4. Bizimkiler fazla uygulama geliştirilemiyor. Yapsa bile en fazla 2boyutlu yapıyorlar eğlenceli bir oyun yapan görmedim pek fazla açıkcası. Yinede her geçen gün gelişiyouz buda güzel bir adım.

  5. piyasada geliştirici çok ama işinin ehli insanlara destek verilse çok çok iyi olur.Benimde hazırlamakta olduğum uygulama var umarım en kısa zamanda tamamlamış olurum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz