Android

Google Play Yenilendi

google-play-android

Belki henüz sizde farkına tam olarak varamadınız fakat Google Play yenilendi ve bir çok şey değişti. Google’ın uygulama marketi olan Play Store’a yeni gelen güncelleme ile birlikte birkaç güzel özellikte beraberinde ortaya çıktı.

4.5.10 sürümü ile güncellenen uygulamayı incelediğimizde, mağazanın yeni versiyonunda sosyal öneri özelliklerinin en iyi uygulamaları bulma konusunda kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırdığı ortaya çıktı.

Google Play’e yeni gelen bir başka özellik ise indirmekte olduğumuz uygulamada eğer satın alma işlevi var ise mağaza tarafından bir uyarı alıyorsunuz. Ayrıca büyük yıldız sistemi, uygulama ile ilgili kullanıcılarının yorumlarını paylaşması konusunda oldukça kolaylık sağlarken, yeni etkinlik bölümü, +1’lerinizi bir araya getirerek Google+ profilinize bağlıyor. Bu özellik ile birlikte +1’lediğiniz uygulamalara hızlı ve kolay bir şekilde göz atabiliyorsunuz.

Google Play’in yeni sürümü belirli aralıklarla mobil cihazlarda sunulmaya ve kullanılmaya başlandı. Fakat siz beklemek istemiyorsanız Google Play üzerinden APK dosyasını herkesten önce indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Samsung Galaxy Grand Duos I9082 Carbon Rom Yükleme
Samsung Galaxy Grand Duos I9082 JellyMix Rom Yükleme

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage