7 Aralık 2013 google-play-android

Google Play Yenilendi

Belki henüz sizde farkına tam olarak varamadınız fakat Google Play yenilendi ve bir çok şey değişti. Google’ın uygulama marketi olan Play Store’a yeni gelen güncelleme ile birlikte birkaç güzel özellikte beraberinde ortaya çıktı.

4.5.10 sürümü ile güncellenen uygulamayı incelediğimizde, mağazanın yeni versiyonunda sosyal öneri özelliklerinin en iyi uygulamaları bulma konusunda kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırdığı ortaya çıktı.

Google Play’e yeni gelen bir başka özellik ise indirmekte olduğumuz uygulamada eğer satın alma işlevi var ise mağaza tarafından bir uyarı alıyorsunuz. Ayrıca büyük yıldız sistemi, uygulama ile ilgili kullanıcılarının yorumlarını paylaşması konusunda oldukça kolaylık sağlarken, yeni etkinlik bölümü, +1’lerinizi bir araya getirerek Google+ profilinize bağlıyor. Bu özellik ile birlikte +1’lediğiniz uygulamalara hızlı ve kolay bir şekilde göz atabiliyorsunuz.

Google Play’in yeni sürümü belirli aralıklarla mobil cihazlarda sunulmaya ve kullanılmaya başlandı. Fakat siz beklemek istemiyorsanız Google Play üzerinden APK dosyasını herkesten önce indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz