Merhaba arkadaşlar. Artık kış yavaş yavaş geliyor. Soğuklar hissedilmeye başlanıyor.  Aman he dikkat ediniz kendinize. Çünkü insanların en çok hasta oldukları aylara geliyoruz.

Tabii yılbaşı ve tatilinde yanında gelmesi harika bir olay :). Çünkü insanlar evlerinde muhabbet ediyor ve asosyallik azalıyor.

googlekis

Yada eskiden mi böyleydi ki ?

İnternet sitelerine bakıyorum herkes bir noel şapkası filan giydirmiş logosuna. Sanki biz yılbaşı ağacına ve noel babaya inanıyor gibiyiz ?

 

Sahi ya hala inanan var mı bilmiyorum ama insanlar demek ki inanıyor abicim. Yazık günah yani.

Ben yanlış buluyorum nedense. Biraz da garip geliyor yani bana.

Google firmasının yapmış olduğu bu doodle ismini verdiği grafikler gerçekten bir harika :).

 

Tabii bunların dahası da var görmek isterseniz : Google doodles‘e tıklayabilirsiniz :).

About KinqCasTLe

View all Posts

Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !

2 Yorum yapıldı

  1. Yav kış yavaş yavaş geliyor demişsinde biz ayazda napıcağımızı şaşırdık. 😀 Bu arada güzel bir yazı olmuş teşekkürler.

    Efe / Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*