İnternet Dünyası Sosyal Medya

Google’dan İlginç ‘Kış Gündönümü’ doodle’ı

googlekis
0

Merhaba arkadaşlar. Artık kış yavaş yavaş geliyor. Soğuklar hissedilmeye başlanıyor.  Aman he dikkat ediniz kendinize. Çünkü insanların en çok hasta oldukları aylara geliyoruz.

Tabii yılbaşı ve tatilinde yanında gelmesi harika bir olay :). Çünkü insanlar evlerinde muhabbet ediyor ve asosyallik azalıyor.

googlekis

Yada eskiden mi böyleydi ki ?

İnternet sitelerine bakıyorum herkes bir noel şapkası filan giydirmiş logosuna. Sanki biz yılbaşı ağacına ve noel babaya inanıyor gibiyiz ?

 

Sahi ya hala inanan var mı bilmiyorum ama insanlar demek ki inanıyor abicim. Yazık günah yani.

Ben yanlış buluyorum nedense. Biraz da garip geliyor yani bana.

Google firmasının yapmış olduğu bu doodle ismini verdiği grafikler gerçekten bir harika :).

 

Tabii bunların dahası da var görmek isterseniz : Google doodles‘e tıklayabilirsiniz :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Boba.js
Haziran 2014 için 12 Yeni jQuery Eklentiler
wordpress-facebook
Facebook Wpress V.2,0 / WordPress Eklenti

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz