Burası daha farklı olmalı ama değil mi ?  Hadi ama hep standart gidemez hayat ama kardeşim.  Standartlara bağlı yaşayan birisi değilim. Beni tanıyorsan öncelikle kesinlikle Counter-Strike 1.6 oynadığımı bilirsin :). Vazgeçemeyeceğim şeylerden birisi çünkü. Çoğu kişinin bildiği aksine çoğu şeyden haberim ve bilgim vardır.  Ne biçim cümle oldu lan öyle. Öncelikle bu serüven nasıl başladı onu anlatayım. Lise yıllarında bir yarışma ile alevlendi tüm her şey(her şey ayrı yazılır la).  Her şey , her şey… HareketliSlow

Lanet olsun dostum. Bazen böyle boğazın düğümlenir ve ne yazacağını bilemezsin ya . Ha öyleyim la şuan. La yazdığıma bakmayın Ankara’lı değilim :). Okulda olan bir kompozisyon yarışmasına katıldım. O kadar beğenmişler ki birinci yaptılar la beni. Gerçi uğraşmıştım la bayağı bir. Fedakar arkadaşlarım da vardı tabii bana yardımcı olan :).   Buradan onlara selamlar ahahaoahnajhla :D. Ne biçim gülüyorum la ben. Manyaklık sanat olsa sanatçı olacakmışım la ben. Biraz şizofreni yapım olduğu doğrudur. Ama bunu seviyorum <3. Zaten hayatım bilgisayara bağlı gibi bir şey la. Amacım aslında çok basit. Yada hedefim mi desem ki. Yok la ikisi ayrı şeyler di bak. Amacım insanlara yardımcı olmak. Hedefim mi ? Hedefim Önce Kocaeli sonra Türkiye’de temsil etmek kendimi. Devrim cümle de kuruyorum hani :). Yukarıda ki şarkılar iyidir dinleyin keyifli şarkılar ^^.   Ben kısaca böyle biriyim la işte. Biraz şizofrenik biraz manyak birazda zeki birisi. Ama zekamı boş yere kullanmaktan hoşlanmam. Beni bir şey zorlayacak ki bende ona yoğunlaşacağım.

Yeteneklerim :

– After Effect

– Seo

– E-ticaret

– Ofis programları

– Makale yazarlığı

– Adwords çaylağı

– WordPress uzmanı

– Düşük seviyede PHP , HTML ve Css3 bilgisi

– Photoshop ( Orta Seviye)

– Sosyal medya profil yönetimi

– Flash oyun ekleme işleri

-Powerpoint

-Cinema 4D

– Element 3

Bu son mektup. Yani yalnız yada değil. Yürümeye devam etmelisin. Hatırlaman gereken şey şu. Eğer hepimiz yalnızsak. O zaman yalnızlığımızla birlikteyiz. Bunu düşünmek bana iyi geliyor… Resimler için Facebook adresime gidiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz