Video

Hızlı ve Öfkeli 7

hızlı ve öfkeli 7

Bilindiği filmin son serisi olan ve çekim esnasında hayatını kaybeden başarılı oyuncu Paul Walker’in de kısmen filmde yer aldığı hızlı ve öfkelinin son seri 7 film’in fragmanı yayınlamış film 3 nisan 2015 de vizyona girecek fragmanda zaten kalitesini belli ediyor.

Filmde Paul Walker adlı oyuncunun kardeşi oynuyor. Ve gerçeğini aratmayacak şekilde benzerliği taktiri hak ediyor.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
lady-gaga
Lady Gaga – Applause (Official) PARODY
2et
Oskar kazanan görsel efektler
3 Comments
  • maslak kurye Eyl 30,2016 at 12:39

    hayatımda izlediğim en iyi filmdi

  • yemek tarifleri Şub 19,2015 at 15:30

    yahu bu adama çok üzüldüm

  • Ömer Ara 3,2014 at 11:05

    Bu film ilk başladığı yıllardan itibaren takip etmekteyim ve bu filmin son serisi olması üzücü izlemekten keyif aldığım en kaliteli filmlerden bir tanesi, sabırsızlıkla vizyona girmesini bekliyorum.

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage