Bilindiği filmin son serisi olan ve çekim esnasında hayatını kaybeden başarılı oyuncu Paul Walker’in de kısmen filmde yer aldığı hızlı ve öfkelinin son seri 7 film’in fragmanı yayınlamış film 3 nisan 2015 de vizyona girecek fragmanda zaten kalitesini belli ediyor.

Filmde Paul Walker adlı oyuncunun kardeşi oynuyor. Ve gerçeğini aratmayacak şekilde benzerliği taktiri hak ediyor.

About KinqCasTLe

View all Posts

Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !

3 Yorum yapıldı

  1. Bu film ilk başladığı yıllardan itibaren takip etmekteyim ve bu filmin son serisi olması üzücü izlemekten keyif aldığım en kaliteli filmlerden bir tanesi, sabırsızlıkla vizyona girmesini bekliyorum.

    Ömer / Cevapla
  2. yahu bu adama çok üzüldüm

    yemek tarifleri / Cevapla
  3. hayatımda izlediğim en iyi filmdi

    maslak kurye / Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*