Ben

İç mimarlık

iç mimarlık
0

İç mimarlık

Geçtiğimiz yüzyılda dünya genelinde pek çok alanda değişiklikler olmuştur. Bunlardan bazıları mevcut haldeyken tamamen ortadan kalkmış bazıları da hayatımıza yeni yeni girmeye başlamıştır. İç mimarlık gibi birkaç meslek ve sanat dalı da sonradan hayatımıza girmeyi başarmış ve kendilerine gayet sağlam yer edinmişlerdir. Bu meslek dalı sadece bir meslek değil bir nevi sanatsal yönü ağırlıklı olan bir zevk meselesidir. İç mekan tasarımlarında ve dekorasyonunda kişilere yardımcı olan, onların mekanlarını çok iyi inceleyerek en uygun çözüm önerilerini sunan çalışmalar bütünüdür. Bu meslek dalında yer alan bireyler hem yapıların mimari özelliklerini hem de güzel sanatların gerekliliği olan estetik özelliklere sahip olmalıdır. Bu iki özelliğini birleştirerek muhteşem tasarımlara ve dekorasyonlara imzasını atabilir.

iç mimarlık

Bu meslek dalında çalışan iç mimar, yapacağı iş için öncelikle geniş çaplı bir inceleme yapar ve zihninde bir şeyler canlandırır. Bu hususta öncelikli olarak müşterilerin isteklerini gözden geçirir ve onların istekleri ile ilgili yapının fiziksel özelliklerini de göz önünde bulundurarak ortaya bir şeyler çıkarır. İç mimarlığın en önemli inceliklerinden birisi olan estetik, her bir seçimde kendisini göstererek adeta ben buradayım diyebilmelidir. İlgili mekana gelen herkes çok rahat ve ferah bir ortamda bulmalıdır kendisini. Böylece mekanın ihtişamı daha ön plana çıkar ve insanı büyüleyici bir etki altına alır. Gören bir daha görmek, gelen bir daha gelmek ister.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
oguzhan
Merhaba yeni site !
Logo
Ünlü Giydirme Oyunları oynayın

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz