İnternet Dünyası

İninal Kart

0

ininal

İninal kart, Son zamanlarda genelde öğrenci kitlesine hitap eden popüler bir karttır.MasterCard veritabanlı ön ödemeli olarak üretiliş,her yerden kolaylıkla bulabileceğiniz bir karttır. İninal kartı migros,D&R,PTT ve Teknosalarda rahatlıla bulabilirsiniz.Satış fiyatı 5 TL olmakla birlikte her para yüklemesinde sizden 2 TL ücret alınmaktadır.bu kartı MasterCard logosu bulunan her yerde kullanabilirsiniz.

i

Kartınızı alırken sizden hiçbir banka hesabı istenmemektedir.İninalinizi aldıktan sonra www.ininal.com sitesinden kullanıma açmanız gerekmektedir.Kendi adınıza en fazla 3 adet ininal kart alabilrsiniz.Kart her ay kullanım ücreti olarak sizden 1 TL kesmektedir.Kartınızı ilk aldığınızda ise şifreniz kartın ön yüzünden yazan son 4 hanedeki sayılardır.Kartınızın şifresini PTT Matiklerden değiştirebilirsiniz.Kartınızın hesap hareketlerini ise yine www.ininal.com sitesinden takip edebilirsiniz.Ve kartın en güzel özelliklerinden biri olan ”3D Secure” güvenlik duvarıdır.”3D Secure:Sizin bilginiz olmadan sizin kartınızla işlem yapılamamasıdır.Kartınızdan İNG bankamatiklerinden kolaylıkla para çekebilirsiniz(tabi etkinleştirdikten sonra).Kartınıza rahatlıla EFT de yapılabiliyor.İninal kartınızın ana sitesinden hangi banka koduna aktarım yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Kartımızın içine en fazla 5000 TL yükleyebilirsiniz.İninal kartınıza yüklediğiniz parayıda iade olarak alabilirsiniz.Bu kartı alabilmek ve kullanabiilmek için 12 yaşından büyük olmanız yeterlidir.Yani özet olarak şunu diyebilirim ; tamamen güvenilir, tamamen kullanıı rahat, birçok sitede size özel indirimler sunulan bir karttır. Sizin de yakınlarınızda bir Teknosa, D&R, Migros bayilerinden alabilirsiniz. Ve almanızı da şiddetle tavsiye ediyorum.

Kullanabileceğiniz genel noktalar:

 

9 a2aa204a938a97b83f5e287156f60793 df dfd dfdfs fdds hediye_sepeti10930.gif ijoygame  morhipo-logo-r-400x150 sadfzv samsung-silikon-vadisine-tasiniyor sdf steam-310x310

Ve daha birçok noktada kullanabilirsiniz.

Evet bu günkü yazımızın da sonuna gelmiş bulunduk umarım İninal Kartı size iyi bir aydınlatabilmiş, tanıtabilmiş, aklınızdaki sorulara cevap bulmanızı sağlayabilmişimdir.

Bir sonraki yarışmamızda görüşmek üzere İninal kart hakkında sorularınız olursa yoruma yazabilirsiniz.

lovesosa
Ben 16 yaşındayım.İzmirde yaşıyorum.Hayalim seo uzmanı olmak.Bu uğurda Oğuzhan Abimin yardımlarıyla kendimi geliştirmekteyim.İleride çalışmak istediğim şirket olan Exclusive Creative şirketi, Hayallerimin peşinde koşuyorum ve Sonunda başarılı olucağımı da düşünüyorum.
You may also like
dosyatürleri
Web için Optimal Dosya Türleri
İnternet Sitelerinde Güncel İçeriğin Önemi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz