İnternet Dünyası Seo

İnternet Sitelerinde Güncel İçeriğin Önemi

0

Günümüzde insanlar hemen hemen akıllarına gelen her alanda internet sitesi kurmaktadırlar. İnternete girip herhangi bir konuda arama yaptığımızda karşımıza mutlaka bir site çıkmaktadır. Fakat her site insanlara hizmet verebilecek kadar sağlıklı değildir. Sitenin arayanlara hizmet verebilmesi çok önemlidir.

Bunun olabilmesi içinde sitenin bilgilerinin hep güncel tutulması lazımdır. İşte burada yapılması gereken İnternet sitesine

güncel içerik girmenin önemi

ni kavrayıp buna göre siteye günlük yazı, resim gibi içerik girilmesidir. İnternet sitesi küçük bir bebek gibidir. Onu ne kadar iyi beslersen o kadar sağlıklı ve hızlı büyür. Yani günlük olarak internet sitesine özgün yazı girmek, güncel konu ile ilgili resim koymak siteyi sağlıklı bir şekilde büyütür. İnsanlarda rahatlıkla bu siteden yararlanabilirler ve siteyi binlerce hatta milyonlarca kişi bilir ve kullanır. Buda site sahibine maddi ve manevi kazanç sağlar.

Günlük içerik

girilen sitelerin index alma hızları da artar. Yani ilgilenilen internet sitesi kendi alanında arama yapıldığında en üst sırada karşımıza çıkar. Çünkü o sağlıklı ve güncel gerçekçi bir sitedir. Birçok insan tarafından halen internet sitesine günlük içerik girmenin önemi bilinmemektedir. Bu hususta toplumu bilgilendirme çalışmaları yapılması çok önemlidir.

Çoğu insanlar bilmediği için sadece siteyi kurup o şekilde bırakmaktadırlar bu da sitenin hiçbir işe yaramamasını sağlamaktadır. Bir internet sitesine günlük içerik girmek yeni dikilmiş bir fidana günlük su vermeye benzer. Onun için çok önemli olan bu konuda bilgimizi arttırıp buna göre hareket etmeliyiz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
evdecalismak
Freelance çalışmanın avantajları
sultanbeyli-arcelik-servisi
FİKİRTEPE ARÇELİK SERVİSİ

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz