İnternet Dünyası Seo

İnternet Sitelerinde Güncel İçeriğin Önemi

Günümüzde insanlar hemen hemen akıllarına gelen her alanda internet sitesi kurmaktadırlar. İnternete girip herhangi bir konuda arama yaptığımızda karşımıza mutlaka bir site çıkmaktadır. Fakat her site insanlara hizmet verebilecek kadar sağlıklı değildir. Sitenin arayanlara hizmet verebilmesi çok önemlidir.

Bunun olabilmesi içinde sitenin bilgilerinin hep güncel tutulması lazımdır. İşte burada yapılması gereken İnternet sitesine

güncel içerik girmenin önemi

ni kavrayıp buna göre siteye günlük yazı, resim gibi içerik girilmesidir. İnternet sitesi küçük bir bebek gibidir. Onu ne kadar iyi beslersen o kadar sağlıklı ve hızlı büyür. Yani günlük olarak internet sitesine özgün yazı girmek, güncel konu ile ilgili resim koymak siteyi sağlıklı bir şekilde büyütür. İnsanlarda rahatlıkla bu siteden yararlanabilirler ve siteyi binlerce hatta milyonlarca kişi bilir ve kullanır. Buda site sahibine maddi ve manevi kazanç sağlar.

Günlük içerik

girilen sitelerin index alma hızları da artar. Yani ilgilenilen internet sitesi kendi alanında arama yapıldığında en üst sırada karşımıza çıkar. Çünkü o sağlıklı ve güncel gerçekçi bir sitedir. Birçok insan tarafından halen internet sitesine günlük içerik girmenin önemi bilinmemektedir. Bu hususta toplumu bilgilendirme çalışmaları yapılması çok önemlidir.

Çoğu insanlar bilmediği için sadece siteyi kurup o şekilde bırakmaktadırlar bu da sitenin hiçbir işe yaramamasını sağlamaktadır. Bir internet sitesine günlük içerik girmek yeni dikilmiş bir fidana günlük su vermeye benzer. Onun için çok önemli olan bu konuda bilgimizi arttırıp buna göre hareket etmeliyiz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Blogger-Invitation-Email
Blogger nasıl yazarlık eklenir ?
wordpress-mobile-app
WordPress Mobil Uygulama eklentisi

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage