26 Eylül 2013 iste_iphone_5sin_turkiye_fiyati_h71030

İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı!

iste_iphone_5sin_turkiye_fiyati_h71030

Hee birde iPhone 5S’ciğimiz eksikti oda oldu. Yahu arkadaş nedir bizde bu pahalı telefon merakı ? Bende dedim bari bizim de bir faydamız dokunsun fiyatları öğrenin de belki almazsınız (niahaha :D). İşte bu makalemizde sizlere “İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı” ne kadardır Türkiye’ye gelirken ortaya çıkan dehşet-ül vahşet fiyatlarından bahsedelim.

Bildiğiniz gibi canlarım son dönemlerde özellikle konuşulan konular arasında yer alan bir konu bu konu.  Daha bide direkte satın alamıyorsunuz he. Ön sipariş fiyatı olum bu. Sabır canım daha yazmadım sadece gaf yapıyorum Cool.   3.199 TL tutuyor fiyatı. Heh işte artık öğrendiniz bakalım. Tabii bizim için böyle. Normalde yurt dışında bir iPhone 5S’in fiyatı 700$. Yuh lan niye bu kadar fazla para oluyor o zaman bu ? diye sorarsanız sormayın abim. Devlet ÖTV(Özel Tüketim Vergisi) adı altında para alıyor haberin yok mu yoksa ? Sahi ya yüzde kaçtı bu oranda bu kadar fazla fiyat çıkıyor la karşımıza ?

Herkesin elinde bir telefon var. Yaşı 12-15 yaşlarında ki genç kızların elinde son model cep telefonları geziyor. Peki bu telefonları nasıl alıyorlar hiç düşündünüz mü ?

 

Telefonların fiyatı en az 400-500 Türk Lirası. Demek oluyor ki bu bizim milletimiz de para var fakat nereye vermesi gerektiğini bilmiyor. Adam üniversite mezunu iş beğenmiyor. Hemen 1500-2000 TL maaşla işe başlamak istiyor. Mezun olmuş ya paralar akacak zannediyor. Bizim milletimiz hep daha fazlasını istiyor.

Aslında hepimiz fazlasını istemiyor muyuz ?

İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı!” için 5 yorum

  1. Biz iphon5 BOsuamı aldık sımdı S cıktı yaa Ben Galaxy alcam s4 en iyisi buneyaa iphone paso daha telefon eskimeden yenisini cıkarıyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz