İnternet Dünyası

İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı!

iste_iphone_5sin_turkiye_fiyati_h71030

iste_iphone_5sin_turkiye_fiyati_h71030

Hee birde iPhone 5S’ciğimiz eksikti oda oldu. Yahu arkadaş nedir bizde bu pahalı telefon merakı ? Bende dedim bari bizim de bir faydamız dokunsun fiyatları öğrenin de belki almazsınız (niahaha :D). İşte bu makalemizde sizlere “İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı” ne kadardır Türkiye’ye gelirken ortaya çıkan dehşet-ül vahşet fiyatlarından bahsedelim.

Bildiğiniz gibi canlarım son dönemlerde özellikle konuşulan konular arasında yer alan bir konu bu konu.  Daha bide direkte satın alamıyorsunuz he. Ön sipariş fiyatı olum bu. Sabır canım daha yazmadım sadece gaf yapıyorum Cool.   3.199 TL tutuyor fiyatı. Heh işte artık öğrendiniz bakalım. Tabii bizim için böyle. Normalde yurt dışında bir iPhone 5S’in fiyatı 700$. Yuh lan niye bu kadar fazla para oluyor o zaman bu ? diye sorarsanız sormayın abim. Devlet ÖTV(Özel Tüketim Vergisi) adı altında para alıyor haberin yok mu yoksa ? Sahi ya yüzde kaçtı bu oranda bu kadar fazla fiyat çıkıyor la karşımıza ?

Herkesin elinde bir telefon var. Yaşı 12-15 yaşlarında ki genç kızların elinde son model cep telefonları geziyor. Peki bu telefonları nasıl alıyorlar hiç düşündünüz mü ?

 

Telefonların fiyatı en az 400-500 Türk Lirası. Demek oluyor ki bu bizim milletimiz de para var fakat nereye vermesi gerektiğini bilmiyor. Adam üniversite mezunu iş beğenmiyor. Hemen 1500-2000 TL maaşla işe başlamak istiyor. Mezun olmuş ya paralar akacak zannediyor. Bizim milletimiz hep daha fazlasını istiyor.

Aslında hepimiz fazlasını istemiyor muyuz ?

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Jean-Claude-Van-Damme-700x325
2013 10 En Başarılı Video Reklamları
sokaksanati
2013 Sokak harika sanat örnekleri
5 Comments
 • iPhone 5S Eki 8,2013 at 15:37

  Beklentilerin çok altında kaldı fiyat olarak 🙂 herkes biraz olsun ucuz bekliyordu. Hiç değilse iPhone 5C modelinden…

 • ArMoR Eyl 29,2013 at 04:48

  Biz iphon5 BOsuamı aldık sımdı S cıktı yaa Ben Galaxy alcam s4 en iyisi buneyaa iphone paso daha telefon eskimeden yenisini cıkarıyo

 • Altug Eyl 28,2013 at 01:01

  Bayağı pahalıymış :).

 • Hüseyin Tekin Eyl 26,2013 at 22:39

  Bırak ya iphone’yi videosunu izledim yere düşünce kırılıyo hemen 😀

  • KinqCasTLe Eyl 26,2013 at 22:44

   Telefonu az daha sağlam yapsalarmış iyiymiş :D.

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage