İnternet Dünyası

İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı!

iste_iphone_5sin_turkiye_fiyati_h71030
0

iste_iphone_5sin_turkiye_fiyati_h71030

Hee birde iPhone 5S’ciğimiz eksikti oda oldu. Yahu arkadaş nedir bizde bu pahalı telefon merakı ? Bende dedim bari bizim de bir faydamız dokunsun fiyatları öğrenin de belki almazsınız (niahaha :D). İşte bu makalemizde sizlere “İşte iPhone 5S’in Türkiye Fiyatı” ne kadardır Türkiye’ye gelirken ortaya çıkan dehşet-ül vahşet fiyatlarından bahsedelim.

Bildiğiniz gibi canlarım son dönemlerde özellikle konuşulan konular arasında yer alan bir konu bu konu.  Daha bide direkte satın alamıyorsunuz he. Ön sipariş fiyatı olum bu. Sabır canım daha yazmadım sadece gaf yapıyorum Cool.   3.199 TL tutuyor fiyatı. Heh işte artık öğrendiniz bakalım. Tabii bizim için böyle. Normalde yurt dışında bir iPhone 5S’in fiyatı 700$. Yuh lan niye bu kadar fazla para oluyor o zaman bu ? diye sorarsanız sormayın abim. Devlet ÖTV(Özel Tüketim Vergisi) adı altında para alıyor haberin yok mu yoksa ? Sahi ya yüzde kaçtı bu oranda bu kadar fazla fiyat çıkıyor la karşımıza ?

Herkesin elinde bir telefon var. Yaşı 12-15 yaşlarında ki genç kızların elinde son model cep telefonları geziyor. Peki bu telefonları nasıl alıyorlar hiç düşündünüz mü ?

 

Telefonların fiyatı en az 400-500 Türk Lirası. Demek oluyor ki bu bizim milletimiz de para var fakat nereye vermesi gerektiğini bilmiyor. Adam üniversite mezunu iş beğenmiyor. Hemen 1500-2000 TL maaşla işe başlamak istiyor. Mezun olmuş ya paralar akacak zannediyor. Bizim milletimiz hep daha fazlasını istiyor.

Aslında hepimiz fazlasını istemiyor muyuz ?

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
adsense
Adsense artık TL oldu
İnternet’in Eğitim ve Öğretime Katkısı

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz