Ben

İyi oluyorum sanırım.

ben

ben

Sadece biraz duraksadım sanırım. İşler yoluna girmeye başladı. Babam söylediği gibi destek çıkmaya başladı bana. Bilmiyorum ama içimde beni yiyip bitiren bir şeyler var. Nasıl denir bilmiyorum ama sanırım hani filmlerde bir kahraman olur hep süper kahraman. Ve o kahramanın bir düşüş dönemi olur ya.

Sanırım şuan o düşüş dönemindeyim. Biraz psikolojik olarak düşük durumda. Ama bunu atlatabilirim. Hep atlatmadım mı sanki ? Hep sevdim diyen yalancıların içine düştüm. Onlara değer verdim.  Belki de bu benim kör oluşumdu. Yani ne bileyim insanlara fazla değer verip fazla güveniyorum. Bazen tek istediğim şey sadece sarılmaktı.  Sadece huzuru buldum lan işte diyebilmekti. Ama olmadı bunlar. Hep yarım kaldı. Onca hayal, onca düşünce hepsi yarıda kaldı. Bende olsun dedim kenara attım hep. Kırmadım kimseyi, kıramadım.  Ama insanlar beni çok kırdı. Yakında yazacağım yada bitireceğim bir kitap var. Ankara’ya gideyim o kitabı bitirmeyi düşünüyorum. Belki bastırır ve satışa koyarım. Belki de ünlü bir yazar bile olabilirim he ?

1

Hadi ama bak yine hayal kurmaya başladım. İnsanların umursadığı 2 şey var maalesef. Bunlardan 1. para 2. tip eğer bunlardan birisi yoksa işiniz çok zor. Çünkü insanlar ne kadar kendin ol gel dese bile kendi olduğunuz kişiyi sevmezler. Birde ben kimim ki benle konuşsun psikolojisini kim attıysa ortaya onun neyse. İnsanlar bundan çekiniyor. O çok güzel bakmaz bana. O çok yakışıklı bakmaz bana. Eğer birinden hoşlanıyorsan yada seviyorsan sonuna kadar gitmelisin. Herkes böyle diyor ama böyle bir şey yok. Sonuna kadar gitmek kolay değil. Kaç kere affetmen gerekir biliyor musun ? Kaç kere daha görmezden gelmen gerekir. Gecenin bir yarısında onun için kaç kere ağlaman gerekir biliyor musun ?

2

Bazen sadece kafamı dinlemek istiyorum. Uzaklara gitmek. Uzaklaşmak buralardan. Ama tek başıma değil. İnsan yanında birini arıyor. Hani sadece cinsellik olarak düşünmeyelim. Böyle dilediği zaman şapşallık yapabilecek dilediğin zaman beraber ağlayabileceğin birisi işte. Eğer gerçekten birisini bulursanız onun gitmesine izin vermeyin!

Neyse başka bir yazımda görüşürüz ^^.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
izmir-bosch-servis
Neden Bosch Servis Merkezini Tercih Etmeliyim ?
oguzhan
Merhaba yeni site !

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage