Ben

İyi oluyorum sanırım.

ben
0

ben

Sadece biraz duraksadım sanırım. İşler yoluna girmeye başladı. Babam söylediği gibi destek çıkmaya başladı bana. Bilmiyorum ama içimde beni yiyip bitiren bir şeyler var. Nasıl denir bilmiyorum ama sanırım hani filmlerde bir kahraman olur hep süper kahraman. Ve o kahramanın bir düşüş dönemi olur ya.

Sanırım şuan o düşüş dönemindeyim. Biraz psikolojik olarak düşük durumda. Ama bunu atlatabilirim. Hep atlatmadım mı sanki ? Hep sevdim diyen yalancıların içine düştüm. Onlara değer verdim.  Belki de bu benim kör oluşumdu. Yani ne bileyim insanlara fazla değer verip fazla güveniyorum. Bazen tek istediğim şey sadece sarılmaktı.  Sadece huzuru buldum lan işte diyebilmekti. Ama olmadı bunlar. Hep yarım kaldı. Onca hayal, onca düşünce hepsi yarıda kaldı. Bende olsun dedim kenara attım hep. Kırmadım kimseyi, kıramadım.  Ama insanlar beni çok kırdı. Yakında yazacağım yada bitireceğim bir kitap var. Ankara’ya gideyim o kitabı bitirmeyi düşünüyorum. Belki bastırır ve satışa koyarım. Belki de ünlü bir yazar bile olabilirim he ?

1

Hadi ama bak yine hayal kurmaya başladım. İnsanların umursadığı 2 şey var maalesef. Bunlardan 1. para 2. tip eğer bunlardan birisi yoksa işiniz çok zor. Çünkü insanlar ne kadar kendin ol gel dese bile kendi olduğunuz kişiyi sevmezler. Birde ben kimim ki benle konuşsun psikolojisini kim attıysa ortaya onun neyse. İnsanlar bundan çekiniyor. O çok güzel bakmaz bana. O çok yakışıklı bakmaz bana. Eğer birinden hoşlanıyorsan yada seviyorsan sonuna kadar gitmelisin. Herkes böyle diyor ama böyle bir şey yok. Sonuna kadar gitmek kolay değil. Kaç kere affetmen gerekir biliyor musun ? Kaç kere daha görmezden gelmen gerekir. Gecenin bir yarısında onun için kaç kere ağlaman gerekir biliyor musun ?

2

Bazen sadece kafamı dinlemek istiyorum. Uzaklara gitmek. Uzaklaşmak buralardan. Ama tek başıma değil. İnsan yanında birini arıyor. Hani sadece cinsellik olarak düşünmeyelim. Böyle dilediği zaman şapşallık yapabilecek dilediğin zaman beraber ağlayabileceğin birisi işte. Eğer gerçekten birisini bulursanız onun gitmesine izin vermeyin!

Neyse başka bir yazımda görüşürüz ^^.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
The Hobbit: The Desolation of Smaug Gişe Rekoru Kırdı!
bennu-yıldırımlar-gülümserkenq
Bennu Yıldırımlar Kimdir?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz