Wordpress Wordpress temaları

Kişisel Bir Blog Mu?

wordpress

İnsanlar sitelerinin ziyaret edilmesini ve arama motorlarında en üste çıkmak için sitelerinin gelişimini sağlamak isterler. Ancak bazı ziyaretçilerin girdikleri sitelerin içlerinde aradıkları her şeyi kolaylıkla bulmak isterler. Bu nedenle de karışık olan siteleri değil de sade olan web sitelerini tercih etmektedirler. Çünkü ziyaretçi aradığı bir şeyi bulamadığından sıkılıp siteyi terk etmektedirler. Bu da sitenin o kişi tarafından bir daha ziyaret edilmemesi anlamına gelmektedir.
Wordpress özellikle blog siteleri için özel temalar geliştirmektedir. Bu temalar arasında eğer sade ve açık olmasını istediğiniz bir tema varsa bu da storyline olarak belirlenmiştir. İnsanlar sitelerini basit yaparlar ama tutmayacağını sanır. Tam tersine ziyaretçilerin istediği bir blog sitesini ziyaret ettiğinde sitenin içerisinde aradığı bilgiyi hemen fark edebilmesidir. İnsanlar bazen bloglarında özel belgeler sunmaktadırlar. Çoğu blog sitesinde de bu bilgilere ulaşabilmek için üyelik istenmektedir.

wordpressadminbargizleme
Kişi siteyi beğenir ve gerçekten verilen bilgiler işine yararsa üye olur ve her zaman sitede aradığını bulabileceğini düşünerek siteyi ziyaret eder. Siteye her ziyarette site bu şekilde yavaş yavaş ilk sayfalarda hatta en üstte bile yer alacaktır. Sitenizin basit ya da sade olmasını istiyorsanız ve bu web sitesinin tasarımını da kendiniz yapmak istiyorsanız storyline ilk tercihiniz olmalıdır. Genelde insanlar karışık olan ve göze hitap eden sitelerin tutacağını düşünse de renklerin yanlış seçilmesi insanların gözlerini yoracağından ve aradıklarını bulamayacağından dolayı sade sitelerden yana tercihlerini yapmaktadırlar.
Siz Storyline temasını kullandığınız noktada uygun bir renk ve web sitesindeki tasarımınızı yapıp her şeyi yerine yerleştirdiğiniz noktada diğer sitelerle aranızda çok büyük farklılıklar olacaktır. Bunun için öncelikle temanızın şeklini seçmelisiniz. Resim yerleştirmek istiyorsanız uygun olan ve web sitenizin boğulmasını sağlayacak bir fotoğraf seçmemelisiniz. Dizaynını doğru yapmalısınız.

Wordpress temaları
Siteye giren kişi tek bir fotoğrafı beğendikten sonra sitenizi incelemekte ve ne kadar uzun süre sitenizde kalırsa bir o kadar siteniz yükselmektedir. Siteniz için yapmanız gereken her şeyi başından yaparsanız ileri de de site üzerinde yapmanız gereken işleri yaparak gelişmeleri takip ederek sitenizi daha da iyi yapmak olacaktır.
Böylece insanlar sizin sitenizi ziyaret ettikleri noktada her işlerini kolaylıkla halledebilecektir. Portföyünüz ne kadar geniş olur ve ne kadar kusursuz bir hizmet sunarsanız ileri de de büyük kazançlar elde edebileceksiniz. Sitenizin en iyi olmasını sağlamak için wordpress temalarından storyline tercih ederek tüm sitelerden biraz daha öne geçip yerinizi şimdiden ayarlayabilirsiniz.
Web sitesi ve tasarım size ait olacağından zaman kaybetmeden sitenizi baştan yaratmalısınız. Zaman içerisinde arama motorlarında yükselecek olmanız ile sitenizle daha da iyi şekilde ilgilenerek gün geçtikçe gelişim sağlayacağınızı unutmamalısınız. Seçeceğiniz temanın storyline olması da sizin için çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Writter
WordPress için 50 Pinterest ilham temaları
Wordpress temaları
WordPress temanızı değiştirirken yapmanız gerekenler
2 Comments
  • mustafa yıldırımlar Şub 19,2015 at 19:05

    Blog açmak isteyen mutlaka wp kullanmalıdır, bu işe yeni başlayan birinin maksimum bütçesi ise sadece tem masrafıdır o da piyasada en iyi tema 40-50 dolara satılmaktadır.

  • zayıflama önerileri Şub 19,2015 at 17:43

    kesinlikle ne kadar çok sitede ziyaretçi kalırsa o kadar iyi, aslında bende bir blog sitesi açıp paylaşımlarda bulunmak istiyorum…

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage