24 Ekim 2013 uzaktansevmek

Kızlar #Mim

Merhaba arkadaşlar, diyerek yine o klasik standarda bağlanmış açılış kelimemi yazdım. Arkadaşlar bir #Mim konusu başlatmış bende katılayım kendi görüşlerimi yazayım bari dedim :).

Başlamadan şarkı önerilerim size :

Öncelikle bir bayan ile nasıl konuşulur , Nasıl davranılmalı vs. gibi şeyleri yazacağım. He birde arada benim küçük hikayelerim de var yani onları da yazmaz isem ayıp olur :).

Şimdi gelelim efendim kuru fasulyenin   faydalarına…

 

Öncelikle şunu unutmayalım:  “Siz hiç bir kıza kesinlikle muhtaç değilsiniz”. Bunu nasıl mı biliyorum kendim den :). Aslında onlar bize muhtaçlar ama bunu sizden bekliyorlar. Öyle bir hale getiriyorlar ki sizi sanki siz onlara muhtaç gibisiniz değil mi ?

Şimdi asıl konulara bir giriş yapalım. Hiç bir kıza muhtaç değilsiniz derken yani illaki o olacak diye bir şey yok anlamında söylüyorum. Yoksa tabii ki ihtiyacınız olacak elinde sonunda. Çünkü erkek olmamızdan kaynaklı dürtüler her daim aktif :D.

suskunlar

Bazı blogları gezdim bu konuda yazmış cool(havalı) filan olun diye. Yok böyle bir şey. Tamamen kendiniz olun. Tam anlamıyla hemde. Nasıl yemek yiyorsan onun yanında da öyle ye. Nasıl tür müzik seviyorsan müzik türünü onun için değiştirme. Çünkü bu onu sıkacaktır. Elinde sonunda yanıt “senden sıkıldım , ilişkimiz artık yürümüyor , benden daha iyilerine layıksın” gibi sözleri duymanıza az kalmış demektir. Tamam cool olmanıza gerek yok dedik ama kendinize de bakın yani. Kızlar bakımlı erkekleri genellikle severler(sevmeyenler de var şimdi yalan mı söyleyek ? :D).  “Olmuyor” der, “Yapamıyorum” der, “Sen benden daha iyilerine layıksın” der, “Hoşçakal” der. Velhasıl; “ben şerefsizin önde gideniyim” demez. Bu söz burada dursun Hıh ^^.

Adım 1 : Hedefi tanımla

 

Öncelikle kendinize uygun birini gözünüze kestirmelisiniz. Zaten yapmışsınızdır bunu. Şunu unutmayın siz bu kızı seviyor musunuz? yoksa sadece hoşlantı mı ? bu bir çok erkeğin başına gelir. Ulaşılamaz kızları seçmeyin kendinize. Ben mesela bu kısımda daha kaybettim. Dershane de bir kızı sevmiştim. Hoşlantıymış ama benim ki si işte :).

Kız dershane birincisi. Sırf onunla aynı sınıfta olabilmek için çalıştım didindim. Haa bir dakika önce tanışmamızı bir anlatayım hele :). İş yerinden erken çıkmışım o gün kimya etütü var diye. Normalde de kimya seven birisi değilimdir he. Ama hocası çok iyi anlatıyordu.  Neyse gittim işte etüte.  Etütte var 4 kişi, sınıf mevcudu 20 kişi. Gelmemiş ibneler :D. 4 kişi var toplam. 3 kız ve bir de ben :D.

uzaktansevmek

Hoca dedi bak oğuz kimse gelmemiş. Dedim hocam bende iş yerinden izin aldım da geldim :). Sonra bir kız geldi ismi Leyla idi sanırım. Tam hatırlamıyorum bile :D. Biraz ders çalıştık orada yaklaşık 1 saat filan. Sonra bu kızın sağ kolunda korece bir şey yazdığını fark ettim. Zaten olay buradan koptu gitti la .  Kıza pardon kolunuzda sevi seviyorum mu yazıyor dedim :D. Kız dedi korece biliyor musun ? Ben dedim hayır bilmiyorum ama genellikle bazı kızlar böyle şeyleri seviyorlar :D. Annesinin adını korece yazdırmış koluna.

 

Neyse ben bu kızı evine kadar bıraktım. Daha ilk günden bak :D. 5 dakika tanışmışız başka bir şey yok. Ağzım iyi laf yapar :D. Sanırım bundan dolayıdır :).   Evi de bayağı uzaktı hani ya. Ayaklarım ağrımıştı :). Sonra ki gün dedim bu kızda benden hoşlanıyor sanırım. Ama kız arkadaşıyla gideceği tuttu. Zaten  o gün biraz soğudum kızdan.

Adım 2 Araştırma

1. Adımda kıza zaten aşık olmuşsunuz. Onunla konuşmak vakit geçirmek istiyorsunuz. Sıra geldi araştırmaya. Hemen kıza gidip sen nelerden hoşlanıyon la  ? diye sormayın ha sakın. Hatta kıza bile sormayın. Önce en yakın arkadaşlarına sormayı deneyin. Örnek konular açın kızın yanında mesela sende şu müziği dinler misin ? filan deyin. Hatta sende şu müzik varsa bana da atar mısın ? diye sorabilirsiniz. Ama kızla en azından biraz samimiliğiniz varsa yani. Hiç yoksa kendinizi sevdirmeniz lazım.

kisaveoz

 

Sami abi bile doğru yolu bulmuş siz hala yanlış yollara sapın ! Olacak şey değil vallahi :).

 

 

Adım 3 O olmazsam yaşayamam deme !

O olmazsa da yaşarsınız. Ama bir eşiniz olmadan yaşayamazsınız. 2 si arasında ki uçurumu bilin.  Yani bırakın hayatı akışına gitsin. Yada ben öyle düşünüyorum. He birde lise de sevgili yapmadın mı lan hiç muhabbetleri var. Dinleyin anlatayım ben size benim mevzuyu.

 

2 Yıllık çıktığım bir kız vardı lisede. Kızı gerçekten çok seviyordum. Gözünüz ondan başka bir şey görmez ya hani. Aynı o durum. Aslında ben 3 kız arasında kalmıştım açıkçası. Birisi çıktığım kız idi çok seviyordum onu. Birde başka 2 kız daha vardı işte. Bu 2 kızlardan birisi sevdiğimi biliyordu ve beni kullanıyordu. Bunun farkındaydım ama engel olamıyordum kendime. 3. kızdan söz etmeye bile gerek yok :D.  Sonra ben tercihimi çıktığım kızdan yana kullandım. Ama kızın benden beklentileri çok fazla idi. Yani buradan anlatılmayacak kadar işte anlayın :). Ama ben red ettim böyle bir şeyi. Neyse ya sonrasını yazmayacağım :D. Yeter bu kadar anasını satayım.

Yani canım kardeşlerim. Sizin karakteriniz sağlam olsun gerisi yalan dolan.

yahepyahic

 

Tek bir kişiyi mimleyeceğim oda : yetersizterbiye.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz