İncelemeler Oyun

Lego: Marvel Super Heroes (PS3) İnceleme

51466L-600x567
0

TT Games tarafından hazırlanan Lego: Marvel Super Heroes, yine çok eğlenceli bir oyun olmuş. PC ve Konsollar için satışa sunulan oyunda Marvel karakterlerimizle dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Hem de bunu istediğiniz karakteri kullanarak yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde Silver Surfer, Iron Man ve Hulk karşılıyor bizleri. Klasik olarak yine kötüler dünyayı yok etmeye çalışıyor ve sizde kurtarmaya çalışıyorsunuz. Baş kötü Doctor Doom tabi ki de, başka kim olabilirdi ki. Oyun boyunca onun yaptığı şeyleri önlemeye ve onu yok etmeye çalışıyorsunuz. Doctor Doom, Kozmik Tuğlaların peşine düşüyor. Loki ise diğer kötülerle bir araya gelip bir kötülük silahı yapmaya çalışıyor. Silahın ismi ise Doom Ray of Doom.

51466L-600x567

Oyundaki kırılma ve parçalanma efektleri çok güzel düşünülmüş, karakterimiz bir lego olduğu için çok fazla zarar gördüğünde parçalara ayrılıyor. akın dövüş için standart dövüş yeteneklerimiz bulunurken, uzaktan saldırılarda da yönettiğimiz karakterlerin özelliklerini kullanabiliyoruz. Oyunda 100′den fazla Marvel karakteri yer alıyor (Hulk, Iron Man, Spider-Man,Silver Surfer, Loki, Wolverine, Rhino, Venom, Elektra, Captain America gibi…) ve hemen hepsini kontrol edebiliyoruz. Bu da bence oyunun en sağlam tarafı. Birçok farklı karakteri kontrol ediyoruz ve bu, her karakterin kendine has özelliklerini kullanabilmemizi de sağlıyor.

Oyunun mekanikleri önceki seriler gibi, engeller aşmaya çalışıyor, bulmacaları çözüyor ve mıntıka temizlikleri yapıyorsunuz. Tek tuş ile istediğiniz karaktere geçebiliyorsunuz. Mesela karşınıza büyük ve güçlü bir düşman geldiğinde Hulk’a geçebilir, düşmanı alt edebilirsiniz. Grafik olarak yumuşak ve Pürüzsüz grafikleri olan Lego, sizi oyunda tutmaya yeticek kadar eğlenceli. Seslere gelecek olursak Karakterimiz parçalandığında veya büyük robotlarla savaşırken çıkan sesler gayet güzel.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
ANARCHY-REIGNS-Logo-600x317
Anarchy Reigns (PS3) İnceleme
cinemagraphs_08
Yazıcı Nedir?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz