İncelemeler Oyun

Lego: Marvel Super Heroes (PS3) İnceleme

51466L-600x567

TT Games tarafından hazırlanan Lego: Marvel Super Heroes, yine çok eğlenceli bir oyun olmuş. PC ve Konsollar için satışa sunulan oyunda Marvel karakterlerimizle dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Hem de bunu istediğiniz karakteri kullanarak yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde Silver Surfer, Iron Man ve Hulk karşılıyor bizleri. Klasik olarak yine kötüler dünyayı yok etmeye çalışıyor ve sizde kurtarmaya çalışıyorsunuz. Baş kötü Doctor Doom tabi ki de, başka kim olabilirdi ki. Oyun boyunca onun yaptığı şeyleri önlemeye ve onu yok etmeye çalışıyorsunuz. Doctor Doom, Kozmik Tuğlaların peşine düşüyor. Loki ise diğer kötülerle bir araya gelip bir kötülük silahı yapmaya çalışıyor. Silahın ismi ise Doom Ray of Doom.

51466L-600x567

Oyundaki kırılma ve parçalanma efektleri çok güzel düşünülmüş, karakterimiz bir lego olduğu için çok fazla zarar gördüğünde parçalara ayrılıyor. akın dövüş için standart dövüş yeteneklerimiz bulunurken, uzaktan saldırılarda da yönettiğimiz karakterlerin özelliklerini kullanabiliyoruz. Oyunda 100′den fazla Marvel karakteri yer alıyor (Hulk, Iron Man, Spider-Man,Silver Surfer, Loki, Wolverine, Rhino, Venom, Elektra, Captain America gibi…) ve hemen hepsini kontrol edebiliyoruz. Bu da bence oyunun en sağlam tarafı. Birçok farklı karakteri kontrol ediyoruz ve bu, her karakterin kendine has özelliklerini kullanabilmemizi de sağlıyor.

Oyunun mekanikleri önceki seriler gibi, engeller aşmaya çalışıyor, bulmacaları çözüyor ve mıntıka temizlikleri yapıyorsunuz. Tek tuş ile istediğiniz karaktere geçebiliyorsunuz. Mesela karşınıza büyük ve güçlü bir düşman geldiğinde Hulk’a geçebilir, düşmanı alt edebilirsiniz. Grafik olarak yumuşak ve Pürüzsüz grafikleri olan Lego, sizi oyunda tutmaya yeticek kadar eğlenceli. Seslere gelecek olursak Karakterimiz parçalandığında veya büyük robotlarla savaşırken çıkan sesler gayet güzel.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
RmKog7T
Muhteşem Bir Zombi Oyunu: Zombotron
Lara Croft’dan haber

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage