Android

LG G2 Mini Nasıl Rootlanır?

0

Merhaba arkadaşlar gece 11.30’da uyumam gerekirken, size root paylaşıyorum, değerimi bilin 🙂 Şaka bir yana cidden saat 11.30 🙂 Neyse Samsung’dan geçtik LG’ye yöneldik biraz bugün. Eskimeyen G serisinin 2 Mini’sine root atmaya geldim. Eğer cihaz sahibiyseniz, bundan daha kolay bir root yöntemi olamaz sanırım 🙂 Gerçekten çok kolay, yok bilgisayarmış, yok odinmiş derdiniz yok. Apk’yı kur ve rootla, ne güzel ama… Neyse çok uzattık, başlayıp, bitirelim de, ben yatayım.

Buradaki yaptığınız işlemlerden ben veya News8online.com sorumlu değildir, işlemleri eksiksiz yaparsanız, istediğinizi alırsınız.

g2mini

  • Öncelikle Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın, sonra buradan telefonunuza root atmak için buradan TowelRoot uygulamasını yükleyin.
  • Sonra apk’yı telefonunuza yükleyin ve uygulamaya giriş yapın.
  • Açıldıktan sonra “make it rain” butonuna tıklayın.
  • Telefonunuz başarıyla rootlanmıştır, telefonu kapatın ve tekrar açın. SuperSu uygulaması gelmiş ise başarı ile rootlanmıştır.
  • Hayırlı Olsun!

Eğer rootu kaldırmak istiyorsanız SuperSu’ya girin. Settings bölümünden Full Unroot yazısına tıklayın. Tekrar Hayırlı Olsun!

İbrahim Balcı
Android, oyun, teknoloji meraklısı bir mübarek.
You may also like
Samsung Galaxy S3 Mini Nasıl Rootlanır?
Samsung Galaxy S5 SM-G9009W Nasıl Rootlanır?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz