17 Eylül 2013 oguzhan

Merhaba yeni site !

Merhaba arkadaşlar. Bu siteyi yeni açtım ve bu siteyi geliştirip insanların aramış olduğu yardımları aynı zamanda sorularının cevaplarını karşılaması için açtım. Daha önceden çok site açıp kapattım. Fakat bu site ile birlikte daimi olmayı planlamış bulunuyorum. Burada her şeyi çok samimi ve düzenli yazmayı planlıyorum.

Kısaca beni tanımak isterseniz :

 

Adım Oğuzhan isa Temiz. Fenerbahçe’liyim. Özellikle futbol oynamaya bayılırım mevkim defans&orta saha’dır.

Bipixel.net hakkında ise bilmeniz gereken şeyler şunlar:

Açılalı neredeyse 1 yıl olacak. 2012 Şubat ayında hayata geçmişti. İlk açtığımda Ufuk ünsal ile başlamıştık yayın yapmaya. Fakat bazı olumsuzluklar yüzünden yollarımızı ayırdık. Şuanda ise Bipixel.net ile tek başıma ilgilenmekteyim. Site defalarca virüs saldırısına Ddos saldırılarına vs. bir sürü saldırıya uğradı fakat ben yılmadım yeniden ve yeniden yazmaya devam ettim. Bir sürü yazarımız vardı açıldığında. Aynı zamanda bir sürüde dostumuz. Şimdi yeniden o dostları edinebilmek adına bu blogu kurmaya karar verdim.

Tabi eskiden bu kadar yazı yazıyordu. Yada çok az kelime yazıyordu diyelim hakkımda yazısı için. Dedim ki kendi kendime Oğuz buraları yık bitir dağıt buraları dedim kendi kendime  :). .

Mesleğim şuanda Muhasebeci – Makale yazarı – Seo uzmanı arasında gidip geliyor. Bir gün birini seçmek zorunda kalacağım gibi geliyor bana ama neyse. Ama şunu söylemeliyim size beni takip etmeye başlarsanız yada resmi dille söylersek bizi takip etmeye başlarsanız, çoğu şeyin farkına varacaksınız. Çoğu kişinin işe yaramaz dediği yöntemler ile çok yol alacağız  :).

 

Şimdiden yorumlarınızı beklemekteyiz :).

Benimle alakalı bir kaç fotoğraf :

 

oguzhan

oquz

 

Merhaba yeni site !” için 20 yorum

    1. Şahsen ben çok beğendim bu temayı :). Normalde eski temam olan Jarida’yı kullanacaktım ama bu daha çok hoşuma gitti :). Yorumun için teşekkür ederim Murat kardeşim :).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz