İncelemeler Oyun

Mini Battlefield 4 Oyun İncelemesi

0

Battlefield 4 oyunu çok zevkli, insana mutluluk veren bir oyundur. Oyun aynı gerçek gibidir. Gerçekçi ve dramatik bir oyundur. Bu oyunda sadece düşmanınızın siperi olan binaları yıkarak onu yok edebilirsiniz. Battlefield 4 oyununda hücumbotla yapılan saldırılarda en önde giderek öncü olabilirsiniz.

Çok zevkle oynanan bu oyun, aynı zamanda insanların güçlü yönlerini ortaya çıkarmaya da yarayan bir oyun olma özelliğine sahiptir. Zafere giden yolu kendinizin çizmenize fırsat verir. Çok kişi ile oynanan oyuna ek olarak, bu oyunda Amerikan VIP lerinin Shanghai den kurtarılması ile başlayan ve takımınızın eve giden yolu bulma mücadelesi ile devam eden dramatik ve tek kişilik hikaye modunu da içerir. Bu deneyimi başka hiçbir oyunda bulamasınız. Bu oyunun, diğer oyunlardan öne çıkan özellikleri de vardır. Bunlar; Yer şekillerini her hareketinize tepki veren etkileşimli çevrelerle gerçek zamanlı olarak değiştirebilen Levolution teknolojisini sadece Battlefield 4 oyununda bulabilirsiniz. Oyundaki ses ve görüntü kalitesi oyununuzu daha dramatik ve inandırıcı hale getirmektedir. Zafere giden yolu kendinizin çizmesini sağlayan bu oyun çok eğlenceli ve güven verici özelliklere sahiptir.

Su araçlarına dayalı yeni araç savaşları sayesinde hava, deniz ve kara çatışmalarını domine etme gücünü sadece ve sadece bu oyunda bulabilirsiniz. Heyecanı ve savaşmayı seven oyun severlerin mutlaka sahip olması geren bir oyundur Battlefield 4 oyunu.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
maxpayne3
Max Payne 3 İnceleme
Mount and blade
Mount and Blade Warband İnceleme

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz