Oyun

Muhteşem Bir Zombi Oyunu: Zombotron

RmKog7T
0

zombotron

Hey merhaba ! Nasılsınız ? Bu gün ki konumuz aslında Zombiler. İnsan oğlu garip bir şekilde her zaman garip yaratıklar yada varlıklara inanmış ve bunları canlandırmıştır. Mesela vampir desem ilk aklınıza gelecek şey Dracula olabilir.

RmKog7T

Çünkü o kadar büyüttüler yada o kadar harika hikayeler yazdılar ki sanki içimizden biriymiş gibi oldu. Tabii devir değişince ve çocuklar bilgisayar teknolojisi ile büyümeye başlayınca durum değişiyor haliyle. Özellikle günümüzde çocuklar  Zombi Oyunları‘na büyük merak sarmış. Hatta sadece çocuklar değil büyükler bile. Film yapımcılarının ilgisini çeken bu zombi tarzı olaylar bir sürü filmle ana konu olmuş ve hatta çok seyredilen filmler arasında girmiş.

mobil-oyunlar

Binlerce oyun severler bu filmlerdeki karakterleri oyunlara dönüştürmüş. Mobil oyunlar  günümüz de o kadar yer kaplamaya başladı ki. Artık maalesef hiç bir şey eski aile düzeni gibi değil. Şimdi eve gider gitmez telefondan bir oyun açayım oynarım hesabına giriyoruz. O oyunlardan birisi de Zombotron oyunu. İlginç bir kurguya ve grafiklere sahip olan bu oyun, oyun severler için beklenmedik derecede fark yarattı. Özellikle oyun içerisine eklenen özel silahlar sizi daha fazla oyuna motive ediyor. Ve bağımlılık etkisi yapıyor. Zombotron Oyna.

 

 

 

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
game
The Forest Oyun İnceleme
real-boxing1
Real Boxing – İnceleme

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz