Oyun

Muhteşem Bir Zombi Oyunu: Zombotron

RmKog7T

zombotron

Hey merhaba ! Nasılsınız ? Bu gün ki konumuz aslında Zombiler. İnsan oğlu garip bir şekilde her zaman garip yaratıklar yada varlıklara inanmış ve bunları canlandırmıştır. Mesela vampir desem ilk aklınıza gelecek şey Dracula olabilir.

RmKog7T

Çünkü o kadar büyüttüler yada o kadar harika hikayeler yazdılar ki sanki içimizden biriymiş gibi oldu. Tabii devir değişince ve çocuklar bilgisayar teknolojisi ile büyümeye başlayınca durum değişiyor haliyle. Özellikle günümüzde çocuklar  Zombi Oyunları‘na büyük merak sarmış. Hatta sadece çocuklar değil büyükler bile. Film yapımcılarının ilgisini çeken bu zombi tarzı olaylar bir sürü filmle ana konu olmuş ve hatta çok seyredilen filmler arasında girmiş.

mobil-oyunlar

Binlerce oyun severler bu filmlerdeki karakterleri oyunlara dönüştürmüş. Mobil oyunlar  günümüz de o kadar yer kaplamaya başladı ki. Artık maalesef hiç bir şey eski aile düzeni gibi değil. Şimdi eve gider gitmez telefondan bir oyun açayım oynarım hesabına giriyoruz. O oyunlardan birisi de Zombotron oyunu. İlginç bir kurguya ve grafiklere sahip olan bu oyun, oyun severler için beklenmedik derecede fark yarattı. Özellikle oyun içerisine eklenen özel silahlar sizi daha fazla oyuna motive ediyor. Ve bağımlılık etkisi yapıyor. Zombotron Oyna.

 

 

 

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Guitar Hero Live İnceleme
Yapımı pahalıya patlayan 5 video oyunu

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage