16 Ekim 2014 RmKog7T

Muhteşem Bir Zombi Oyunu: Zombotron

zombotron

Hey merhaba ! Nasılsınız ? Bu gün ki konumuz aslında Zombiler. İnsan oğlu garip bir şekilde her zaman garip yaratıklar yada varlıklara inanmış ve bunları canlandırmıştır. Mesela vampir desem ilk aklınıza gelecek şey Dracula olabilir.

RmKog7T

Çünkü o kadar büyüttüler yada o kadar harika hikayeler yazdılar ki sanki içimizden biriymiş gibi oldu. Tabii devir değişince ve çocuklar bilgisayar teknolojisi ile büyümeye başlayınca durum değişiyor haliyle. Özellikle günümüzde çocuklar  Zombi Oyunları‘na büyük merak sarmış. Hatta sadece çocuklar değil büyükler bile. Film yapımcılarının ilgisini çeken bu zombi tarzı olaylar bir sürü filmle ana konu olmuş ve hatta çok seyredilen filmler arasında girmiş.

mobil-oyunlar

Binlerce oyun severler bu filmlerdeki karakterleri oyunlara dönüştürmüş. Mobil oyunlar  günümüz de o kadar yer kaplamaya başladı ki. Artık maalesef hiç bir şey eski aile düzeni gibi değil. Şimdi eve gider gitmez telefondan bir oyun açayım oynarım hesabına giriyoruz. O oyunlardan birisi de Zombotron oyunu. İlginç bir kurguya ve grafiklere sahip olan bu oyun, oyun severler için beklenmedik derecede fark yarattı. Özellikle oyun içerisine eklenen özel silahlar sizi daha fazla oyuna motive ediyor. Ve bağımlılık etkisi yapıyor. Zombotron Oyna.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz