Wordpress

Neden WordPress’i Tercih Etmeliyiz ?

Wordpressileneleryapilabilir
0

wordpress-kategori

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi WordPress’i Tercih Etmenin Nedenleri’ni kısaca şöyle sıralayabiliriz.
Kolay Kurulum: WordPress gerçekten internette hazır olarak yayımlanan PHP scriptler arasında kullanımı en kolay ve hızlı scriptlerden birisidir. WordPress’i kurmak hiçbir zorluk gerektirmez, hiçbir internet ve web bilginiz olmasa dahi aşamaları takip ederek kolay bir şekilde WordPress sistemini sitenize entegre edebilirsiniz. Eğer herhangi bir şey hakkında en ufak bir fikriniz yoksa sitenizin sahip olduğu Cpanel’e girerek, en alttaki hazır sistemlerden WordPress’in en son sürümünü sadece ve sadece tek tık ile kurabilirsiniz. Bu size ayrıca vakit de kazandıracaktır.
Tema Skalası: WordPress’in şu anda aktif olarak kaç temaya sahip olduğu bilinmiyor fakat 10.000’lerce farklı temayı internet ortamında ücretli ve ücretsiz olmak üzere bulabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki WordPress sistemimizi istediğimiz gibi oynatarak dilediğimiz forma sokarak web yayın hayatımıza devam edebiliriz. Özellikle temaların çeşitliliği sayesinde ünlenen WordPress’e ait olan bu temalara kesinlikle göz atmakta fayda vardır. Özellikle Themeforest gibi web aleminin en büyük tema barındırıcı sitelerine göz atmak, en azından bir fikir almak açısından çok iyi olacaktır. Bu site üzerinde unutmadan belirtelim ki; her ay seçtikleri bir tema ücretsiz olarak yayımlanmaktadır. Bir tema ortalama 45$ ediyor der isek; kesinlikle kaçırmamalısınız.
Eklenti Çeşitliliği: WordPress’e ait olan eklentiler kısmında sanırım 2 milyondan fazla eklenti bulunmaktadır. Hem de bunların birçoğu ücretsizdir. Bunu kabaca hesaplayacak olur isek; WordPress üzerinde istediğiniz bir değişiklik var ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız; emin olun sizden önce birisi bunu düşünüp kodlamaya dökmüştür. Bu sayede aklınızdaki en ince detayları bile WordPress sisteminize kolayca uygulayabilirsiniz.
Çevrimiçi Destek: WordPress ile ilgili sıkıntılarınız olduğunda, bu sistemi kullanan milyonlarca site ve insan olduğu için sorununuz kesinlikle daha öncesinde birinin başına gelmiş ve forumlarda paylaşılmıştır. Bundan dolayı sahip olduğunuz hatayı çevrimiçi olarak aratmakla birlikte neredeyse sorunun yarısını halletmiş sayılırsınız.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpress
En popüler WordPress eklentileri
eklenti-eklemek
WordPress Eklenti Nasıl kurulur?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz