Ben

Nedir Bu Sigara İçme Aşkı ?

Logo
0

Logo

Günden güne sigara içme yaşı düşmekte.Artık 12-13 yaşındaki bir çocuk bile sigara içiyor.

Ben şahsen sigara kullanmıyorum.Neden sigara içerler onuda anlamış değilim.Sadece bir özenti mi ? Yoksa gerçekten bir ihtiyacı mı kullanan kişinin ?

Hiç ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum.

Sadece “Popülerlik” kazanma veya “Özenticilik” altında içildiğini düşünüyorum sigaranın.

Ama neden özendiriyorlar bu kadar filmlerde dizilerde  neden ??

Belli ki bunlar para tuzağı.İnsanlar üzerinden kar marjı elde etmeyi hedefleyen büyük para babası kişilerin.

 

Düşünsenize evde günde 1 Paket sigara içen birisini ve asgari ücret ile çalıştığını…

Eve zaten doğru dürüst para girmiyor birde kalkmış çok zenginmiş gibi sigaraya 6 lira 7 lira para ödüyoruz.Sonrada Türkiye İlerlersin.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
iç mimarlık
İç mimarlık
oguzhan
Merhaba yeni site !

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz