İnternet Dünyası

Neslimizin beyni yıkanıyor haberi yok

Illuminati1

Illuminati1

Son zamanlarda hiç çizgi film izlediniz mi ?

Bizim zamanımızda oynayan çizgi filmlerden birisi olan Tom&Jerry örnek olarak alalım isterseniz. Ne güzel günlerdi o günler değil mi ?

Tom koşardı Jerry’i yakalayabilmek için planlar yapardı. Fakat dikkat etmediğimiz bir nokta var. Bu tip çizgi filmlerde hatta artık tüm çizgi filmlerde yeni neslin beynini yıkamaya çalışıyorlar. Aslında çalışıyorlar biraz hafif kalıyor. Severek izlemiş olduğumuz o kadar çizgi filmin çoğu beyin yıkıyormuş haberimiz yok !

Sizler için biraz araştırma yaptım ve aşağıda ki video ile karşılaştım. İzleyince zaten her şeyi anlayacaksınız. Bu bir dur demenin vakti geldi de geçiyor aslında. Bende başlarda inanmadım fakat insan gerçeklerin farkına varıyor yavaş yavaş. Özellikle cinsellik mesajları da son derece sıklaştı. Siz siz olun çocuğunuza güvenilir çizgi filmleri izletin.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
willberightback-600x280
Blog yazarlığı bana ne kazandırdı ?
andre-levy
Basit paralar ünlü karakterlere dönüştü !

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage