İnternet Dünyası

Neslimizin beyni yıkanıyor haberi yok

Illuminati1
0

Illuminati1

Son zamanlarda hiç çizgi film izlediniz mi ?

Bizim zamanımızda oynayan çizgi filmlerden birisi olan Tom&Jerry örnek olarak alalım isterseniz. Ne güzel günlerdi o günler değil mi ?

Tom koşardı Jerry’i yakalayabilmek için planlar yapardı. Fakat dikkat etmediğimiz bir nokta var. Bu tip çizgi filmlerde hatta artık tüm çizgi filmlerde yeni neslin beynini yıkamaya çalışıyorlar. Aslında çalışıyorlar biraz hafif kalıyor. Severek izlemiş olduğumuz o kadar çizgi filmin çoğu beyin yıkıyormuş haberimiz yok !

Sizler için biraz araştırma yaptım ve aşağıda ki video ile karşılaştım. İzleyince zaten her şeyi anlayacaksınız. Bu bir dur demenin vakti geldi de geçiyor aslında. Bende başlarda inanmadım fakat insan gerçeklerin farkına varıyor yavaş yavaş. Özellikle cinsellik mesajları da son derece sıklaştı. Siz siz olun çocuğunuza güvenilir çizgi filmleri izletin.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
İçerik pazarlama stratejileri
Blog Sahiplerinin Tercih Ettiği En Ünlü Ve Popüler İphone Ve Blackberry Uygulamaları

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz