Sosyal Medya

Oğuzhan Şahinkaya

0

Son günlerde sosyal medya ve sözlükler Oğuzhan Şahinkaya ismi ile çalkalanıyor. Her yerde farklı bir fotoğraf altında da Oğuzhan Şahinkaya ismi yer alıyor. Ancak hala asıl Oğuzhan Şahinkaya’nın kim olduğu bulunmuş değil. O kadar çok fotoğraf var ki gerçekten kim olduğunu anlamak, hangisinin gerçek Oğuzhan Şahinkaya olduğuna karar vermek çok zor. Bir fotoğrafta bakıyorsunuz bir üniversite öğrencisi, başka fotoğrafta bir vücut geliştirici, bir başkasında ise avukat. Hatta mobil yazılım uzmanı adı altında fotoğrafları bile var. Yani arama motoruna Oğuzhan Şahinkaya ismini yazdığında yüzlerce hatta binlerce sonuç çıkıyor karşınıza. Oğuzhan şahinkaya Ancak önemli olan doğru sonuca ulaşmak. Henüz bu sonuca ulaşabilen pek kimse yok gibi görünüyor. Sözlüklerde yazılanlara baktığımızda ise bir çok kişi Oğuzhan Şahinkaya’yı tanıdığını iddia ediyor. Peki son günlerde bu isim neden bu kadar trend oldu. Çok mu başarılı yoksa çok mu zengin?

 

İşte bu sorunun cevabı da henüz bilinmiyor. Başka bir kaynağa göre de Oğuzhan Şahinkaya 1990 yılında doğan bir şair. Bazı haber sitelerinde ise Oğuzhan’nın çok sayıda popüler dizinin yönetmeni olduğu iddia ediliyor. Hatta daha da ileriye gidilerek bir çok ünlü dizi ile başarıdan başarıya koştuğu da söyleniyor. Bir de futboldaki başarısını atlamayalım. Oğuzhan  yine iddialara göre 8 yaşından bu yana İzmir’in Altay takımında amatör olarak futbol oynuyor. Hikayesinde ise çok fazla sakatlıkla mücadele ederek bu günlere gelmesi gerçekten insanın içini acıtıyor. Oğuzhan, futbol hayatında bir çok başarıya sahip olmuş ve bu başarılarla yetinmeyi biliyor. Oğuzhan’nın amcasının oğlu olduğunu iddia edenler mi ararsınız kendisinin idolü olduğunu iddia edenler mi? Her kafadan bir ses çıkmaya devam ediyor böyle giderse Oğuzhan  hayal kahramanı olarak yıllarca yaşayacağa benziyor. Ancak buraya kadar hala Oğuzhan Şahinkaya hakkında net bir fikre sahip olamadık. O kadar araştırmaya rağmen, o kadar fotoğrafa rağmen hala Oğuzhan  isminin kim olduğunu öğrenemedik. Aslında biraz düşününce belki de öğrenmemek en iyisi. Bırakalım Oğuzhan ismi herkesin hayallerindeki gibi yaşamaya devam etsin tamamen hayal ürünü olarak kalsın. Oğuzhan Şahinkaya Çünkü ne kadar detaylı araştırırsak Oğuzhan Şahinkaya isminin altından daha fazla bilgi kirliliği çıkıyor. Oğuzhan Şahinkaya kimdir, nedir, var mıdır, yok mudur, şair midir, yönetmen midir yoksa futbolcu mudur? İlerleyen zamanlarda bu soruların yanıt bulmasını ve Oğuzhan Şahinkaya isminin kim olduğunun netlik kazanmasını diliyoruz. Bu sayede hem bu bilgi kirliliği ortadan kalkacak hem de diğer Oğuzhan’lar rahat bir nefes alacaktır. Gündemden düşmeyen Oğuzhan Şahinkaya isminin kim olduğuna bir yanıt aradık. Ancak ne yazık ki aramalarımız sonuç vermedi ve herkes gibi bizler de Oğuzhan Şahinkaya isminin gerçekte kim olduğuna ulaşamadık. Oğuzhan Şahinkaya ile ilgili aramalar https://eksisozluk.com/oguzhan-sahinkaya–4088675

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
teka-servis
İstanbul’un En Büyük TEKA Servis Merkezi ile Sizde Tanışın
2014pazarlama
2014 yılında Pazarlama Sanatı
1 Yorum

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz