22 Kasım 2013

Okey Sevenlere Android Okey Oyunu

Okey, bir çok oyuncu için vazgeçilmez oyunlardan biridir. Üstelik hemen her yaştan bireye hitap eden bu oyun, toplumumuz da herkes tarafından, bir çok farklı ortamda zevk ile oynanır. Bizlerde bugün okey oyununu her daim yanınızda taşıyabilesiniz, dilediğiniz an okey oynamanın tadını çıkarabilesiniz diye sizlere Android okey oyununu sunmaya çalışacağız.

Ücretsiz ve Kaliteli

Sizlere sunmuş olduğumuz ve aşağıda yer alan bağlantı üzerinden indirebileceğiniz oyun, ücretsiz olarak hazırlanmıştır. Eğer Android işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise bu oyunu herhangi bir ücret indirmeden yükleyebilir, oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun, akıllı yapısı ile kısa sürede sıkılmadan uzunca bir süre cep telefonunuz ile okey oynama imkânını sizlere sunuyor. Böylelikle ek bir sorun yaşamadan hemen oyuna dahil olmanız mümkün oluyor. Malum bu tür oyunlarda çok basit bir alt yapı kullanılır. Bu alt yapılar nedeni ile kısa süre içerisinde oyunu çözmeniz ve basit bir şekilde her an kazanmanız mümkün hale gelmektedir. Oysa ki bu oyunda tamamen farklı bir yapı mevcut ve kısa süre içerisinde sıkılmadan oyunda yer alabiliyorsunuz.

Tabii oyun sadece ücretsiz oluşu ve/veya kaliteli akıllı yapısı ile ön plâna çıkmıyor. Aynı zamanda grafik açısından da kaliteli bir yapısı bulunan oyunda, gerçek bir okey ortamında yer alıyor gibi oyunun tadını çıkarmanız, bu sayede daha fazla okey zevki almanız mümkün hale geliyor.

Okey Oyununu İndirmek İçin Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz