İnternet Dünyası

Özel Beko Servis Telefonu: 444 78 56

servis

Özel Beko Servis ile tanışma anımı ve bu firmanda aldığım hizmet ile ilgili düşüncelerimi bugün siz değerli dostlarım ile de paylaşmak istedim. Özel Beko Servis gibi sıradan bir arama ile online olarak araştırmalar yapmaya başladım. Bu konuda hassas bir kişiliğe sahibim ve para veriyorsam karşılığını da fazlasıyla almayı tercih ederim ancak ne yazık ki u beklentime karşılık veren birilerini ya da bir firmayı bulmak çok da kolay olmuyor. Beko marka ürünlerim için hizmet almayı düşünürken bahsi geçen firmaya denk geldim ve dedim ki müşteri yorumlarına da göz atayım, en azından insanların bu firma hakkında ne gibi izlenimleri var diye göz gezdirmek istedim.

Beko marka ürünlerinizin tamamı ile ilgilenen bir firma ve 444 78 56 numaralı iletişim adresi ile bu firmaya ulaşabiliyorsunuz. Numarayı tuşladım ve karşıma çıkan güler yüzlü insan ile biraz sohbet ettim. Firmanın on yıldır bu sektörde olduğunu öğrendim ve bu beni gerçekten etkiledi diyebilirim. Sektördeki köklü firmalardan bir tanesiymiş ve bu biraz güven verdi. Hemen adresimi ilettim ve servis talebimi oluşturduktan sonra saati beklemeye koyuldum.

Söyledikleri saatte evime geldiler ve ürünleri inceleme altına alarak sorunları da tek tek tespit ettiler. Bu işlemler çok uzun sürmedi ve gayet keyifli de bir çalışma oldu.

Bu çalışmanın bedeli de öyle tahmin ettiğiniz gibi çok yüksek rakamlar olmadı. Daha önce hizmet aldığım firmaların sunduğu fiyat tarifelerinden çok daha uygundu ve bu da benim için artı puan değeri taşıyordu. Tavsiye ediyorum çünkü kaliteyi ucuza sunan adreslerden bir tanesi ve kıymeti bilinmesi gerekilen bir adres diye düşünüyorum.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
6_lvlup
Game Dev Tycoon (Oyun Yapma Oyunu)
dosya uzantıları gizleme
Dosya adı uzantılarını gösterme veya gizleme
3 Comments
  • salkomsacbakim Ağu 18,2015 at 17:59

    servis telefonu doğru operatörlere ulaşabiliyorsunuz.

  • tüy dökücü sprey Tem 20,2015 at 17:35

    Teşekkürler özel beko servisi gayet memnun kaldım herşeyle ilgilendiler

  • padişah macunu Tem 20,2015 at 14:15

    Bizim evde ki çoğu şey beka hiç bir sıkıntısı çıkmadı şimdiye kadar

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage