İnternet Dünyası

Özel Günler İçin Özel Elbiseler

abiye

Mezuniyet, nişan, düğün ve benzeri özel gün ve davetlere katılırken giyeceğimiz kıyafetler, davete gösterdiğimiz önemi yansıtmamızı sağlarlar. Sevdiklerimizin hayatlarının en özel günlerinde onlara eşlik edebilmemiz için düzenlenen organizasyonlar, özellikle bayanlar için oldukça stresli bir hazırlanma sürecini de beraberinde getirmektedir. Konsepte uygun bir şekilde giyinmek için kıyafet seçimi konusunda kararsız kalan bayanlar, çözümü abiye kıyafet modellerinde bulmuşlardır.

Abiye kıyafetler her model ve tarzda tasarlanmaları sayesinde çok geniş bir kitleye hitap etmektedirler.  Abiye kıyafet modelleri, her sezon yenilerek ve farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadırlar. Bu şekilde asla modasının geçmeyeceğini her sezon gösteren abiye kıyafetler, iddialı görünümleriyle de herkesin beğenisini toplamaktadır.

Abiye kıyafet modelleri arasından proporsiyonunuza uygun modelleri tercih etmeniz, doğru bir görünüm oluşturmanız açısından oldukça önemlidir. Abiye seçimi, vücut ölçülerinin ve davet edildiğiniz organizasyonun konseptine uygun bir şekilde yapılmalıdır. Örneğin; bir arkadaşınızın düğününe davetli olduğunuzu düşünelim. Düğün için seçeceğiniz abiye kıyafetin, düğün organizasyonunun konseptine, organizasyon yerine ve eğer belirtildiyse giyim zorunluklarına uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde istenilen doğru görüntüye ulaşılması mümkün olacaktır.

Abiye kıyafetler kendi başlarına ihtişamlı bir görünüm oluşturdukları için abiye kıyafetlerle yapılan kombinlerde tamamlayıcı aksesuarların daha geri planda kalacak şekilde seçilmesi abartılı bir görünüm oluşmasının önüne geçecektir. Bu nedenle kıyafetinizle uyumlu bir şekilde seçeceğiniz aksesuarlar yani çanta, ayakkabı, takı gibi ürünleri daha sade modellerde tercih etmeniz doğru bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Doğru abiye kıyafet seçimiyle vücudunuzun kusurlu bölümlerini kamufle edebilir, beğendiğiniz kısımlarını ise ön plana çıkarabilirsiniz. Her vücut ölçüsündeki bayan düşünülerek tasarlanan abiye modelleri sayesinde özel günlerdeki giyim telaşı tamamen ortadan kalkmıştır. Özellikle kilolu bayanlar için üretilen büyük beden abiye modelleri yoğun bir ilgi görerek, bayanların yoğun ilgisini görmektedir.

Katılacağınız davetler için kıyafet seçerken, beğendiğiniz tüm kıyafetleri denemeniz, ürün hayal ettiğiniz gibi durup durmayacağını gösterir. Satın almadan önce beğendiğiniz kıyafeti üzerinizde görmeniz daha sonrasında bir sorun oluşmasının önüne geçecektir.

İçerik Ajansı

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
40-polecat-ios-dev-studio
Şirket Ekipleri ve çalışanlar için harika örnek Web Siteleri
twitterdetakipedilecekler
Twitter’da takip etmeniz gereken tasarımcılar

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage