İnternet Dünyası

Özel Günler İçin Özel Elbiseler

abiye
0

Mezuniyet, nişan, düğün ve benzeri özel gün ve davetlere katılırken giyeceğimiz kıyafetler, davete gösterdiğimiz önemi yansıtmamızı sağlarlar. Sevdiklerimizin hayatlarının en özel günlerinde onlara eşlik edebilmemiz için düzenlenen organizasyonlar, özellikle bayanlar için oldukça stresli bir hazırlanma sürecini de beraberinde getirmektedir. Konsepte uygun bir şekilde giyinmek için kıyafet seçimi konusunda kararsız kalan bayanlar, çözümü abiye kıyafet modellerinde bulmuşlardır.

Abiye kıyafetler her model ve tarzda tasarlanmaları sayesinde çok geniş bir kitleye hitap etmektedirler.  Abiye kıyafet modelleri, her sezon yenilerek ve farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadırlar. Bu şekilde asla modasının geçmeyeceğini her sezon gösteren abiye kıyafetler, iddialı görünümleriyle de herkesin beğenisini toplamaktadır.

Abiye kıyafet modelleri arasından proporsiyonunuza uygun modelleri tercih etmeniz, doğru bir görünüm oluşturmanız açısından oldukça önemlidir. Abiye seçimi, vücut ölçülerinin ve davet edildiğiniz organizasyonun konseptine uygun bir şekilde yapılmalıdır. Örneğin; bir arkadaşınızın düğününe davetli olduğunuzu düşünelim. Düğün için seçeceğiniz abiye kıyafetin, düğün organizasyonunun konseptine, organizasyon yerine ve eğer belirtildiyse giyim zorunluklarına uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde istenilen doğru görüntüye ulaşılması mümkün olacaktır.

Abiye kıyafetler kendi başlarına ihtişamlı bir görünüm oluşturdukları için abiye kıyafetlerle yapılan kombinlerde tamamlayıcı aksesuarların daha geri planda kalacak şekilde seçilmesi abartılı bir görünüm oluşmasının önüne geçecektir. Bu nedenle kıyafetinizle uyumlu bir şekilde seçeceğiniz aksesuarlar yani çanta, ayakkabı, takı gibi ürünleri daha sade modellerde tercih etmeniz doğru bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Doğru abiye kıyafet seçimiyle vücudunuzun kusurlu bölümlerini kamufle edebilir, beğendiğiniz kısımlarını ise ön plana çıkarabilirsiniz. Her vücut ölçüsündeki bayan düşünülerek tasarlanan abiye modelleri sayesinde özel günlerdeki giyim telaşı tamamen ortadan kalkmıştır. Özellikle kilolu bayanlar için üretilen büyük beden abiye modelleri yoğun bir ilgi görerek, bayanların yoğun ilgisini görmektedir.

Katılacağınız davetler için kıyafet seçerken, beğendiğiniz tüm kıyafetleri denemeniz, ürün hayal ettiğiniz gibi durup durmayacağını gösterir. Satın almadan önce beğendiğiniz kıyafeti üzerinizde görmeniz daha sonrasında bir sorun oluşmasının önüne geçecektir.

İçerik Ajansı

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
99pazarlamayaetkisi
.99 faydası varmı ki pazarlamada ?
css_puns_07
CSS Puns & Şakalar ve komik css yapıtları

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz